کد خبر: 633023 A

بزرگترین رویداد ورزشی شهرداری تهران:

مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال شهرداری تهران جام رمضان در دو رده مدیران وکارکنان توسط اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در سالن ورزشی شهرداری منطقه 11 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل رفاه ، تعاون و خدمات اجتماعی، این مراسم با حضور مهندس هاشمی رفسنجانی ریاست شورای اسلامی شهر تهران، شیخ معاون توسعه منابع انسانی ، شجاع پوریان معاون امور اجتماعی و فرهنگی ،دکتر مدیح مدیرکل محترم رفاه، تعاون وخدمات اجتماعی، حسنی سرپرست سازمان ورزش و تنی چند از مدیران ارشد شهرداری تهران و با استقبال بسیار زیاد طرفداران ورزش برگزار شد.

بر اساس این گزارش، این دوره مسابقات با انجام بازی در مرحله فینال در رده های کارکنان بین دو تیم آتش نشانی و شرکت مترو و در رده مدیران بین دو تیم معاونت توسعه منابع انسانی و شهرداری منطقه 20 برگزار و تیم های آتش نشانی در رده کارکنان و معاونت توسعه منابع انسانی در رده مدیران به مقام قهرمانی رسیدند.

همچنین تنی چند از نامداران و پیشکسوتان ورزش فوتبال از جمله جواد نکو نام ، مهدی امیر آبادی ، رضا حسن زاده ، بهنام ابوالقاسم پور ، محمد مومنی ، حسن خان محمدی و رضا جباری در مراسم اختتامیه حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم مدیح مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی ضمن خوش امد گویی به مدعوین و آرزوی قبولی طاعات وعبادات آنان ، از مسابقات فوتسال جام رمضان به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی پرسنل شهرداری تهران یاد کرد و از زحمات تمامی دست اندر کاران برگزاری این مسابقات ، اعضای کمیته داوری ، فنی و اجرایی تقدیر و تشکر کرد.

مدیح تصریح کرد : این دوره بسیار متفاوت از سایر دوره ها برگزار گردید و ما شاهد برتری مسابقات جام امسال هم به لحاظ کمی و هم به لحاظ کیفی نسبت به سال های گذشته بودیم .

مدیر کل رفاه با اشاره به اینکه این دوره مسابقات با شرکت بیش از 20 تیم و با انجام 101 بازی در رده کارکنان و 64 بازی در رده مدیران در دو سالن ورزشی شهید شفیع پور در بخش مدیران و سالن ورزشی شهرداری منطقه 11 در بخش کارکنان در شب های ماه مبارک رمضان از افطار تا سحر برگزارگردید.

در ادامه معاون توسعه منابع انسانی گفت: همواره تلاش ما این بوده که فعالیتهای ورزشی را در راستای سلامت جسمی و نشاط روحی کارکنان با جدیت دنبال کنیم تا کارکنانی سالم و بانشاط داشته باشیم .

شیخ در بخش دیگر سخنانش اشاره کرد که ورزش همگانی یکی از ضروریات زندگی است؛ مثل صحبت کردن ، خندیدن و تنفس کردن است، وباید به آن توجه کرد و عدم توجه به آن موجب وضعیت نامطلوب ناشی از ضعف بدنی و روحی افراد در جامعه و محیط های اداری خواهد گردید.

در بخش دیگری از این مراسم مهندس محسن هاشمی ریاست شورای اسلامی شهر تهران طی سخنانی ضمن تجلیل از دست اندرکاران، تیم ها و نفرات برتر به اهمیت نقش ورزش در سلامت اداری اشاره نمود و افزود اعتلای شادابی و سلامتی نظام اداری با ورزش های همگانی موجب بهره وری و افزایش راندمان کاری می شود.

در پایان این مراسم تیم های اول ،دوم وسوم در دو رده کارکنان ومدیران لوح تقدیر ، تندیس مسابقات و کاپ قهرمانی خود را دریافت و برترین‌های این مسابقات معرفی شدند.

شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر