کد خبر: 633015 A

سه بازیکن با تجربه تراکتورسازی با ناراحتی از این باشگاه خداحافظی کردند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، پس از جدایی محمد ایرانپوریان از تراکتورسازی و پیوستنش به سپاهان، محمد ابراهیمی و اخیراً مهدی کیانی هم با انتشار پستی در فضای مجازی از هواداران این تیم خداحافظی کرده‌اند و اعلام کردند پس از سال‌ها فوتبالشان را در فصل هجدهم در تیم دیگری دنبال خواهند کرد.

جدایی همزمان 3 کاپیتان تراکتورسازی در فاصله‌ای کم از یکدیگر اتفاق عجیبی بود که با ناراحتی و واکنش هواداران این باشگاه همراه بود. در این میان هرچقدر عوامل و مسئولان باشگاه سعی داشته باشند این جدایی‌ها را به مسائل مالی و بی‌تعصبی و بازیکن سالاری و مواردی از این دست نسبت دهند نمی‌تواند توجیه مناسبی برای رفتن همزمان 3 ستون اصلی تیم باشد.

پست‌های خداحافظی این 3 بازیکن که در صفحه شخصی‌شان منتشر شد هرکدام به نوعی و به شکل‌های مختلف ناراحتی آنها را از مسائلی در داخل باشگاه نشان می‌داد که البته اشاره‌ مستقیمی به آن نداشتند. این سه بازیکن در طول سال‌های حضور در تراکتورسازی پیشنهادات مالی به مراتب بهتر را در چندین نوبت رد کردند تا پیراهن سرخ‌های تبریزی را از دست ندهند.

شنیده‌ها حاکی از آن است که یکی از مربیان فوتبال که اخیراً بدون اینکه سمتش مشخص باشد در اطراف باشگاه دیده می‌شود و تصویرش در کنار چند خرید جدید تیم دیده می‌شود و البته ظاهراً قرار است به عنوان دستیار در کنار توشاک فعالیت کند نقش پررنگ و اصلی را در ناراحتی و جدایی کاپیتان‌های تراکتورسازی ایفا می‌کند.

این شخص اخیراً صحبت‌هایی هم علیه مهدی کیانی انجام داده و مسائلی را به وی نسبت داده که تناسبی با رزومه و پیشینه وی در ترکیب این تیم ندارد و باورپذیر به نظر نمی‌رسد.

به هر شکل هر باشگاهی حق دارد بازیکنی را بخواهد و یا آن مازاد نیاز اعلام کند ولی کنار زدن یکباره 3 بازیکن با تجربه که نقش رهبر را در داخل تیم ایفا می‌کنند ضربه بزرگی به تیم خواهد زد و تراکتورسازان می‌توانند به خاطر این خلاء در فصل جدید دچار مشکل شوند.

باید دید اختلافاتی که از آن صحبت می‌شود چه بوده که این 3 بازیکن را به حدی ناراحت کرده است که در سالل‌های پایانی فوتبالشان تراکتورسازی را ترک کنند.

تراکتورسازی تبریز مهدی کیانی محمد ابراهیمی محمد ایرانپوریان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر