کد خبر: 632737 A

وزیر ورزش و جوانان کشورمان با سرمربی تیم ملی در روسیه

به گزارش ایلنا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در گفت وگوی تلفنی با کارلوس کی روش سر مربی تیم ملی ایران از او خواست تمام تلاش خود را برای پیروزی و شادمان کردن مردم به کار گیرد.

وزیر ورزش و جوانان گفت: میلیاردها نفر در سراسر جهان بازی تیم ملی ایران را به عنوان نمادهای ارزشمند کشوری با عظمت، با فرهنگ و دارای تاریخ کهن و پرافتخار تماشا می کنند و بازی خوب شما باعث انسجام و افزایش غرور ملی خواهد شد و نام پرآوازه ایران را پرافتخارتر می کند.

در این تماس تلفنی کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گزارشی از آخرین وضعیت تیم ملی، بازیکنان و اردوهای تدارکاتی بشیکتاش ترکیه و کمپ لوکوموتیو مسکو به وزیر ورزش و جوانان ارائه کرد.

مسعود سلطانی فر با تقدیر از زحمات سرمربی و کادر فنی تیم ملی ایران ، به کی روش گفت: تیم ملی فوتبال تنها یک تیم 23 نفره نیست، بلکه قلب‌های 80 میلیون ایرانی همراه تیم ملی در جام جهانی است. ‌مردم سربلند ایران همواره دعاگوی جوانان ارزشمند و ورزشکار ایران هستند و از شما می خواهند که از همه توانمندی ها و تجربیات خود برای موفقیت تیم ملی فوتبال ایران استفاده کنید.

وزیر ورزش و جوانان گفت: صعود مقتدرانه و زود هنگام تیم ملی فوتبال ایران و قرار گرفتن در جمع 32 تیم برتر فوتبال جهان، افتخار بزرگی برای ورزش کشور است و انشاالله با بازیهای مقتدرانه شما در جام جهانی تکمیل خواهد شد.

وزیر ورزش و جوانان تقارن اولین بازی ایران با عید فطر را به سرمربی تیم ملی یادآور شد و اظهار داشت: این موضوع را به فال نیک می گیریم و امیدوارم در این عید بزرگ، شما عیدی مناسبی به ملت ایران بدهید.

کارلوس کی روش وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی فر تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر