کد خبر: 632655 A

مراکش ستاره های زیادی برای مصاف با ایران دارد.

به گزارش ایلنا، تیم‌های ملی فوتبال ایران و مراکش در چارچوب هفته اول رقابت های مرحله گروهی جام جهانی از گروه B روز جمعه از ساعت 19:30 دقیقه به مصاف هم می روند.

در ترکیب تیم ملی مراکش مهره تاثیرگذار زیادی دیده می شوند که می توانند برای هر تیمی خطرساز باشند. با این حال شاگردان کی روش باید مراقبت ویژه ای از چند تن از بازیکنان رنارد داشته باشند.

52

یکی از این بازیکنان حکیم زیش است. بازیکنی که اکثرا در سمت راست به عنوان وینگر توپ می زند و احتمالا میلاد محمدی یار روبرو او خواهد بود. زیش بهترین بازیکن فصل فوتبال هلند شد و مورد توجه چند تیم مطرح اروپایی هم قرار دارد.

در کنار او بازیکن باتجربه و باکیفیتی به نام یونس بلهندا قرار دارد. ستاره شماره 10 مراکش با 28 سال سن از گالاتسرای می آید. او در بازی های دوستانه پیش از جام جهانی هم ستاره اصلی تیمش بود و انتظار می رود رقابت سختی بین او و هافبک دفاعی های ایران به وجود بیاید. 

در سمت چپ خط میانی یکی از بین امین هریت پدیده شالکه و نورالدین امربت یکی به میدان می رود. هریت در این فصل بوندسلیگا درخشید و علی رغم سن کمش حسابی محبوب شد. او در صورت حضور در زمین باید با یکی از بین رامین رضاییان یا پژمان منتظری دوئل داشته باشد . اگر او هم در زمین نباشد دیگر بازیکن امربت است. بازیکن 31 ساله تیم لگانس هم شانس حضور در این میدان را دارد.

1

در نهایت دیگر بازیکنی که باید مراقبش باشیم ایوب الکعبی است. تک مهاجم مراکش که جایگزین بوطیب شده است. کعبی علی رغم وزن بالایش چابکی خوبی دارد. او با 25 سال در تیم برکان مراکش بازی می کند و بدون تردید شب سختی را برای پورعلی گنجی و احتمالا چشمی درست می کند.

قطعا با گرفتن این ستاره ها، رنارد خلع سلاح می شود و نتیجه گرفتن برای آنها دشوار می شود.

تیم ملی ایران تیم ملی مراکش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر