کد خبر: 632633 A

ستاره های تیم ملی باید با نفرات زبده ای در مراکش دوئل کنند.

به گزارش ایلنا، چیزی تا آغاز جام جهانی 2018 روسیه باقی نمانده است و تیم ملی ایران باید در اولین گام روز 26 خرداد به مصاف مراکش برود. دیداری که برای ملی پوشان ایران بسیار حیاتی خواهد بود. هر دو تیم مهره‌های زیادی را در خارج از کشور دارند که می‌توانند جریان بازی را عوض کنند و به موفقیت برسند. 

در تیم ملی ایران و در جمع بازیکنان اصلی شاید چند نفر باشند که نقش بسیار مهمی را می توانند ایفا کنند و جزو مهره های تاثیر گذار باشند. در خط هافبک احسان حاج صفی مهره ثابتی خواهد بود و حضورش قطعی است. احسان باید در میانه میدان رقابت شدیدی را با کریم ال احمدی داشته باشد. هافبک 33 ساله شیرهای اطلس که در حال حاضر برای فاینورد روتردام بازی می کند به همراه مبارک بوسوفا در مرکز زمین حاضر هستند و می‌تواند رقابت خوبی را با شماره 3 تیم ملی ایران داشته باشد.

DePpXGcWkAA60mc

در سمت راست خط هافبک علیرضا جهانبخش حضور دارد. امید اصلی ایران که در اوج آمادگی قرار دارد. علیرضا باید رو در روی یک جوان 21 ساله به نام حمزه مندیل قرار بگیرد. کسی که در تیم لیل فرانسه توپ می زند و جزو نفرات اصلی هروه رنارد به حساب می آید. یکی از هفت نفری که زیر 23 سال دارد و بی تردید از توانایی های بالایی هم برخوردار است.

در سمت چپ و در صورتی که مهدی طارمی به میدان برود؛ نفر روبرو اشرف حکیمی خواهد بود. جوان 20 ساله رئال مادرید که خودش هم مصدومیت جزئی دارد قطعا رقیب سرسختی برای مهدی طارمی باشد. جوان تنگستانی فوتبال ایران با شماره دوی 179 سانتی متری مراکش چالش های فراوانی را پیش رو خواهد داشت.

در خط حمله هم شاهد دوئل سردار آزمون و مهدی بن عطیه هستیم. مهاجم ترکمن تیم ملی با 22 گل زده باید رو در روی کاپیتان 31 ساله باشگاه یوونتوس و تیم ملی مراکش قرار بگیرد. بن عطیه فرمانده خط دفاعی مراکش است و در مسابقات مقدماتی جام جهانی، یکی از ارکان اصلی بسته ماندن دروازه تیمش بود.

7

تیم ملی ایران علیرضا جهانبخش تیم ملی مراکش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر