کد خبر: 632581 A

داور برجسته فوتبال کشورمان زیر ذره بین AFC قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، علیرضا فغانی داور ارزنده فوتبال کشورمان که همراه رضا سخندان و محمدرضا منصوری در روسیه به سر می برد گفت و گویی کوتاه را با سایت AFC انجام داد. 

در این گزارش گفتگوی منتشر شده ابتدا به معرفی این داور 40 ساله فوتبال کشورمان پرداخته شده و از افتخارات او هم مواردی گفته شده است. قضاوت در فینال جام ملت های اسیا، فینال لیگ قهرمانان آسیا، فینال المپیک 2016، نیمه نهایی جام کنفدراسیون های 2017، فینال جام باشگاه های جهان و ....

42

در ادامه فغانی می گوید: در AFC همواره یک تیم پشت ماست. آنها از همه جهتی به ما کمک می کنند. چه پزشکی، چه فنی و چه فیزیکی. ما در سمینارها برنامه های عملی متفاوتی داریم. به خاطر همین برای همه تورنمنت ها حاضر هستیم. ما رقابت جوانمردانه ای با دیگر داوران داریم. با در نظر گرفتن این المان ها به این نتیجه می رسیم که چرا داوران AFC در مسابقات جهانی موفق هستند.

وی در ادامه افزود:‌رسیدن و قضاوت در فینال رویای ما است و چیزی است که برای رسیدن به آن تلاش می کنیم.  ما داوران با استعداد و خوب زیادی داریم که می تواند به موفقیت های زیادی دست پیدا کنند. ما برای بازی افتتاحیه آماده هستیم و می توانیم در همه رقابت ها حاضر باشیم.

علیرضا فغانی در جام جهانی برزیل در 7 بازی داور چهارم بود.

43

جام جهانی علیرضا فغانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر