کد خبر: 632406 A

منتظر بازی جوانمردانه از تیم ملی فوتبال هستیم

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: رئیس فدراسیون تیراندازی سخت کوش است و با تلاش زیاد چالش‌های فدراسیون را سامان داد

به گزارش ایلنا، رضا صالحی‌امیری در حاشیه بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی اظهار داشت: در ادامه بازدیدها از تیراندازی و قایقرانی بازدید کردیم. قایقرانی در وضعیت خوبی است و یکی از امیدهای ما برای کسب مدال در جاکارتا است. شرایط روحی تیم خوب بود و همه امکانات فراهم بود.

وی افزود: در خصوص تیراندازی دو اتفاق افتاد اول اینکه رئیس فدراسیون سخت کوش است و با تلاش زیاد چالش‌های فدراسیون را سامان داد و بدهی و مسائل حقوقی را حل کرد و دوم بستر مناسبی را برای ورزشکاران فراهم کرد. 18 ورزشکار در جاکارتا در 4 رشته تیراندازی در این مسابقات حضور دارند و یکی از امیدهای ما در این بازی ها خواهد بود.

صالحی‌امیری تاکید کرد: سرمایه گذاری در تیراندازی در آینده جواب خواهد داد و از همه شهرستان‌ها حضور دارند.بعلاوه در ادبیات اسلامی به آن تاکید شده و سرمایه گذاری در راستای اهداف انقلاب است.

وی گفت: در ستاد عالی در تعداد ورزشکاران و ترکیب رشته‌ها به جمع بندی نهایی رسیدیم. در مجوع در 44 رشته اعزام داریم.

رئیس کمیته ملی المپیک گفت: وزارت ورزش، کمیته و همه فدراسیون‌ها با تمام توان امکانات لازم را برای درخشش در جاکارتا فراهم کردند.

وی گفت: آرزوی موفقیت برای تیم ملی فوتبال در جام جهانی داریم. هدف گذاری صعود به جام جهانی بود که انجام شد و ملت شاد شدند. در مرحله دوم آرزوی موفقیت برای این تیم داریم. نباید پیش‌بینی کرد و قولی داد باید منتظر بازی قهرمانانه و جوانمردانه باشیم و به نتیجه فکر نکنیم.

 

رضا صالحی‌امیری تیم ملی تیراندازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر