کد خبر: 632327 A

مدافع تیم ملی میگوید با تمام توانمان به مصاف حریفان خواهیم رفت.

به گزارش ایلنا، محمدرضا خانزاده در حاشیه تمرین امروز تیم ملی در مورد آخرین وضعیت تیم گفت: خدا را شکر تا الان همه چیز خوب بوده و بازیکنان با انگیزه خیلی بالا در تمرینات حضور دارند. البته هر چه به بازی‌ها نزدیک‌تر می‌شویم باید تمرکز‌مان را بالاتر ببریم و امیدوارم بتوانیم دست پر از مسابقات برگردیم.

مدافع تیم ملی در واکنش به انتقاداتی که از خط دفاع تیم ملی می‌شود، تصریح کرد: هرکسی می‌تواند در مورد تیم ملی صحبت کند. من به نظر همه احترام می‌گذارم اما مسئله‌ای که وجود دارد، این است که ما اصلاً به حواشی توجه نمی‌کنیم و همه همدل و متحد هستیم و این برگ برنده ما در جام جهانی خواهد بود. ان‌شاءالله بتوانیم با این انرژی و همدلی نتایج خوبی بگیریم.

خانزاده در مورد حریفان ایران در جام جهانی 2018 نیز تصریح کرد: در مورد حریفان هم حرفی برای گفتن وجود ندارد و همه از تیم‌های همگروه‌مان شناخت داریم. ما با قهرمان دنیا، قهرمان اروپا و قهرمان آفریقا در یک گروه قرار داریم، اما ما هم ایران هستیم و با تمام قوا، توان و جان‌مان راهی زمین خواهیم شد. با همدلی که داریم از حیثیت خودمان دفاع می‌کنیم و ان‌شاءالله که سربلند خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا مشکلاتی پیرامون تیم ملی وجود دارد یا نه، خاطرنشان کرد: خدا را شکر مشکل خاصی نیست، اما  به‌هرحال ما بازی دوستانه کم داشتیم و اگر بازی‌های بیشتری را انجام می‌دادیم، شرایط‌مان بهتر می‌شد.

مدافع تیم ملی در واکنش به  این پرسش که فکر می‌کند چقدر شانس بازی در جام جهانی 2018 دارد عنوان کرد: بارها گفته‌ام و الان هم تکرار می‌کنم که مهم نیست چه بازیکنی برای تیم ملی به میدان می‌رود. مهم  سربلندی کشورمان است و امیدوارم هر بازیکنی به میدان می‌رود، ایران موفق باشد.

محمدرضا خانزاده تیم ملی فوتبال ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر