کد خبر: 631874 A

تورگان، برادر ستاره چلسی، ادن، اصرار دارد که او و هم تیمی‌هایش به اندازه کافی خوب هستند تا جایزه قهرمانی را در جام جهانی روسیه به دست آورند.

به گزارش ایلنا، تورگان هازارد اعتقاد دارد تیم ملی بلژیک برای قهرمانی در جام جهانی روسیه استعداد کافی دارد. تیم تحت هدایت روبرتو مارتینز در گروه G با انگلیس، تونس و پاناما همگروه است. حداقل انتظارات از تیمی که ستاره‌های همچون دی بروین، ادن هازارد، یان فرتونگن، تیبو کورتوا و رمولو لوکاکو را در اختیار دارد، صعود به مرحله حذفی است.

ادن هازارد در هفته اخیر اعلام کرده بود نسل طلایی بلژیک پا به روسیه گذاشته‌اند و برادرش که بروسیا منشن گلادباخ حضور دارد، اعلام کرد انها توانایی بالای سر بردن جام را نیز دارند.

او به t-online گفت: این سخت خواهد بود اما ممکن است که ما قهرمانی جام جهانی را جشن بگیریم. ما بازیکنان، مربیان و کارکنانی برای آن داریم که عده‌ای از آنها در بهترین باشگاه‌های جهان در سطح بالایی بازی می‌کنند. من همیشه خوشحال هستم که در کنار برادرم بازی کنم چون اغلب اوقات با یکدیگر ملاقات نداریم. این افتخار بزرگی است که پیراهن بلژیک را در جام جهانی برتن می‌کنم.

جام جهانی ادن هازارد تیم ملی فوتبال بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر