کد خبر: 631870 A

سرمربی سابق تراکتورسازی در مورد ماجرای مهدی کیانی اظهار نظر کرد.

به گزارش ایلنا، رسول خطیبی در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی اظهار داشت: در اینکه کیانی برای تراکتور زحمت کشیده شکی نیست و خود بنده نیز دوست دارم کیانی در تراکتور بماند.

وی افزود: آقای زنوزی به مهاجری گفته بود به خاطر بزرگ تیم و کاپتان تیم اولین نفر با مهدی کیانی صحبت کنید و طی صحبت‌هایی که بین آقای مهاجری و کیانی انجام شده بود، مقرر شد تا کیانی قرارداد خود را تمدید کند ولی بعداً شیطنت‌هایی صورت گرفت که باعث این سوءتفاهمات شد.

سرمربی سابق تراکتورسازی خاطرنشان کرد: من از طرف آقای زنوزی به مهدی کیانی زنگ زدم و به مهدی گفتم که برای تمدید بیاید چون همگی دوست داشتیم و داریم که مهدی در تراکتور بماند و کیانی در صحبت هایش گفت که دوست دارم بمانم ولی تا تسویه حساب صورت نگیرد من تمدید نمیکنم.

خطیبی ادامه داد: بنده بخاطر این که کیانی در تراکتور بماند عرض کردم که قرارداد خود را تمدید کند و بعد از تمدید با آقای زنوزی و الیاسی صحبت کنیم تا مطالباتت را پرداخت کنند که کیانی قبول نکرد و فردای آن روز در مصاحبه‌ای گفت که رسول خطیبی گفته است که بیا اول از آقای زنوزی عذرخواهی کن بعد قرادادت را ببند که چنین چیزی نبوده و صحبتی از عذر خواهی مطرح نشده است.

بازیکن اسبق تراکتورسازی گفت: البته اگر خود کیانی بخواهد و مسر باشد فایل صوتی صحبت‌ها موجود است که نه آقای زنوزی نه بنده از او نخواستیم که عذرخواهی کند و اگر فایل صوتی صحبت‌ها را در اختیار مردم بگذاریم آن موقع قضیه متفاوت تَر از قبل خواهد شد و مردم و هواداران متوجه می‌شوند که آقایان هر روز چند حرف متفاوت می‌زنند و خواهند دید که برایشان پول از هوادار مهمتر است و نیز اگر بین من و کیانی صحبت بازیکن سالاری مطرح شده برای کل تیم بود نه صرفاً برای ک