کد خبر: 631646 A

کتایون خسرویار که در آمریکا متولد شده و تا ۱۷ سالگی هم در این کشور زندگی می کرد سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد.

به گزارش ایلنا، سایت www.womenssoccerunited.com برای اولین بار اقدام به انتخاب مربیان بین المللی نمود که در کشور و یا شهر خود عملکرد موفقیت آمیزی داشتند و الگوی مناسبی برای دختران و زنان فوتبالیست هستند.

مربیان زیادی از کشورهای مختلف دنیا در این لیست قرار گرفتند اما در نهایت سه مربی برای انتخاب بهترین مربی برگزیده شدند که یکی از این سه مربی کتایون خسرویار، سرمربی تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران بود.

آنوک برویل سرمربی تیم هیرنوین و لیگا پاتوپا که در یکی از تیم های آمریکایی فعالیت می کند دیگر نامزدهای انتخاب بهترین مربی در این بخش بودند.
همان طور که اشاره شد انتخاب این دست از مربیان بر اساس فعالیت های مثمرثمری بود که آنها داشتند. مربیانی که می کوشند در 
فوتبال دختران و زنان اتفاقات بهتری در شهر یا کشور آنها رخ دهد و مدام در حال کار کردن هستند.

در نهایت و بر اساس رای گیری که سایت مورد اشاره انجام داد کتایون خسرویار با ۵۶ درصد آراء به عنوان بهترین مربی انتخاب شد. آنوک برویل ۲۷ درصد آراء را به خود اختصاص داد و لیگا پاتوپا هم ۱۷ درصد رای آورد.

کتایون خسرویار که در آمریکا متولد شده و تا ۱۷ سالگی هم در این کشور زندگی می کرد سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارد. او البته خیلی زود با دنیای بازیگری خداحافظی کرد و روی به مربیگری آورد. او دارای مدرک A آسیا است و هم اکنون هدایت تیم ملی زیر ۱۹ سال ایران را برعهده دارد و این تیم را برای حضور در بازی های مقدماتی جام ملت های آسیا در میانمار با حضور تیم های میزبان، لائوس و فلسطین آماده می کند.

 

photo_۲۰۱۸-۰۶-۱۰_۱۱-۰۸-۵۸

 

فوتبال بانوان کتایون خسرویار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر