کد خبر: 630525 A

همزمان با فرارسیدن روز جهانی قدس،کمیته ملی المپیک با صدور بیانیه‌ای از پیشکسوتان،مربیان،قهرمانان،داوران وجامعه روزه دار ورزش کشور درخواست کرد تا همچون سالهای گذشته ضمن حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را اعلام نمایند.

به گزارش ایلنا و به نقل از  روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در متن فراخوان کمیته ملی المپیک آمده است:

نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز قدس نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه بنیانگذار انقلاب و معمار تفکر وحدت اسلامی بود تا حمایت از مردم مظلوم فلسطین و دفاع از قدس شریف نشانه شرافت همه مسلمانان جهان و فصل‌الخطاب آنها و بلکه همه آزاد اندیشان جهان باشد.

امسال نیز در روز جهانی قدس جامعه بزرگ و قدر شناس ورزش کشور در کنار هم و در صفوفی به هم پیوسته همچون سالهای گذشته به ندای آزادی خواهی معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) لبیک گفته و بار دیگر ضمن تجدید بیعت با آرمانهای انقلاب اسلامی و شهدای عزیز و مقام معظم رهبری، نشان خواهند داد به هیچ وجه از آرمانهای امام عزیزخود در دفاع از ملت مظلوم فلسطین دست نخواهند کشید.

روز قدس، روز وحدت، شرافت و دمیده شدن روحی تازه در کالبد جهان اسلام است که همه با  مشارکت در آن فریاد خواهیم زد قدس عزیز و مردم فلسطین تنها نیستند.

 

کمیته ملی المپیک روز جهانی قدس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر