کد خبر: 628482 A

جام جهانی فوتبال کودکان با هدف نشان‌دادن تاثیرگذاری مثبت میزبانی جام جهانی 2018 فوتبال در تمامی شهرهای روسیه به غیر از شهرهای میزبان این رقابت‌ها تدارک دیده شده است.

به گزارش ایلنا، مدرسه فوتبال کراسنویارک پیش از آغاز جام جهانی 2018 روسیه تورنمنت فوتبال سالنی را برای کودکان 5 تا نوجوانان 16 سال سازماندهی کرده است. این تورنمنت جهانی فوتبال در شهرهای مختلف روسیه برگزار خواهند شد که بزرگترین آنها در کراسنویارک است. این رقابت‌ها از شهر اومسک آغاز شده و سپس در شهرهای روستوف، سن پترزبورگ، کالینینگراد و دیگر شهرها برگزار می‌شوند. فقط 128 تیم از تمام مناطق سیبری در شهر کراسنویارک گردهم آمدند.

جام جهانی فوتبال کودکان با هدف نشان‌دادن تاثیرگذاری مثبت میزبانی جام جهانی 2018 فوتبال در تمامی شهرهای روسیه به غیر از شهرهای میزبان این رقابت‌ها تدارک دیده شده است. همچنین تیم‌های شرکت‌کننده در جام جهانی فوتبال کودکان پیراهن تیم‌های ملی صعود کننده به جام جهانی 2018 روسیه را بر تن خواهند کرد.

روسیه برای نخستین بار در تاریخ جام جهانی فوتبال میزبانی این رقابت‌ها را در روزهای 24 خرداد تا 24 تیر ماه سال جاری بر عهده خواهد داشت. ایران در گروه B این رقابت‌ها با پرتغال، اسپانیا و مراکش همگروه است.

جام جهانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر