کد خبر: 628142 A

بازیکن تیم ملی ترکیه گفت و گوی اختصاصی را با ایلنا انجام داد.

به گزارش ایلنا، سردار گورلر ستاره تیم ملی فوتبال ترکیه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایلنا درباره  بازی با تیم ملی اظهار داشت: ایران بسیار تیم خوبی بود و‌ خوب بازی کرد اما این تیم ترکیه با استعداد و صاحب سازمان است و توانست بازی را ببرد. با این حال من در جام جهانی طرفدار تیم ملی ایران خواهم بود. چرا که ایران یک کشور مسلمان است و من امیدوار ایران هر چه بیشتر صعود کند و بیشتر در جام جهانی حضور داشته باشد.

سوال بعدی از سردار در رابطه با حضور پر تعداد هواداران ایرانی در ورزشگاه فاتح تریم بود که او با لبخند گفت: من شوکه شدم. وقتی با تیم ملی ترکیه بازی می‌کنم عادت دارم تماشاگران بیشتری از خودمان ببینم. اما امشب ایرانی‌ها بیشتر بودند که این برای ما غافلگیر کننده بود. من امیدوارم‌ روزی به ایران بیایم و‌ مسابقات شما را از نزدیک ببینم چون‌ هواداران خیلی خوبی دارید.

او‌ درباره‌ی اینکه کدام بازیکن ایرانی را می‌شناسد، بیان کرد: من فقط پیام (صادقیان) را می‌شناسم که در تیم عثمانلی بازی می‌کند. از بین بازیکنانی که امروز مقابل آن‌ها بازی کردم کسی را نمی‌شناسم اما آن‌ها بازیکنان بسیار خوب و با استعدادی داشتند. شماره هفت ( مسعود شجاعی) و شماره بیست و سه (رامین رضاییان) شما فوق‌العاده بودند.

صحبت آخر سردار هم پیام او به هواداران فوتبال ایران بود. وی رو به دوربین گفت: همگی به روسیه بروید و از تیم ملی ایران حمایت کنید که این یک چالش بزرگ است. من امیدوارم با استفاده از این فرصت موفقیت بزرگی به دست آورید.

حجم ویدئو: 13.32M | زمان ویدئو: 00:01:34
تیم ملی ایران تیم ملی ترکیه سردار گوللر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر