کد خبر: 627910 A

هیچ چیزی درباره دیدار با یونان نمی‌دانم

سرمربی تیم ملی از عملکرد شاگردانش در دیدار امشب راضی است.

به گزارش ایلنا، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی ایران پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل ترکیه به نشست خبری آمد و درباره این دیدار صحبت کرد:

 

بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم

بازی خوبی برای ما بود و به نظر من در این بازی تجربه خوبی کسب کردیم. ما بازی تمرینی خوبی را پشت سر گذاشتیم. متأسفانه این فرصت برای ما مقدور نبود که بیشتر از این برای‌مان بازی دوستانه فراهم شود، ولی بازیکنان من نشان دادند هم استعداد خوبی دارند و هم از پتانسیل خوبی برخوردارند، البته باید کمی بالغ‌تر باشند. ما در طول زمان بازی باید بتوانیم کیفیت خود را تطبیق بدهیم و با شرایط بازی یکسان کنیم، این در شرایطی به وجود می‌آید که ما بازی‌های بیشتری برگزار کنیم. در کل بازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و برای ما یک فرصت خوب بود که با ترکیه بازی کردیم.

 

بازیکنانم لایق تقدیر و تشکر هستند

ما 24 بازیکن در اردو داریم و برخی از اینها پس از یک فصل طولانی در اروپا و برخی هم در لیگ برتر ایران و لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتند. ما هر روز سخت تلاش می‌کنیم و تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم این است که بهترین عملکرد را نشان دهیم، این عملکردی است که فدراسیون از بُعد آماده‌سازی در اختیار ما گذاشت و تنها این فرصت را برای آماده‌سازی داشتیم، راجع به بازیکنان چیزی نمی‌توانم بگویم به جر اینکه هر روز سخت تلاش می‌کنند و لایق تقدیر و تشکر من هستند که شبانه‌روزی تلاش می‌کنند.

 

روزبه چشمی شب خوبی داشت

هیچ‌کس مثل من نسبت به سیدجلال علاقه و احترام ندارد. هیچ‌کس احترامی که من در هفت سال گذشته به سیدجلال گذاشتم، نداشته است. همیشه این اتفاقات در این هفت سال رخ داده و انتخاب‌های ما بنا به مشاهداتی بوده است که از لیگ داشتیم. عملکرد بازیکنان به صورت دقیق آنالیز شده است و نسبت به آن تصمیم گرفتیم، اما اگر قرار باشد پس از یک بازی تمرکز و بیشتر صحبت‌های خود را روی بازیکنی که شما اسم بردید و آن هم روزبه چشمی است، بگذاریم، درست نیست. به نظر من او شب خوبی داشت، اگر بخواهیم به خاطر یک اتفاق و اشتباه تمام تقصیرها را به سمت او ببریم، به نظر من دیدگاه شما نسبت به فوتبال اشتباه است و با کمال احترام شما از فوتبال چیزی نمی‌دانید.

 

چیزی درباره دیدار با یونان نمی دانم

 در خصوص دیدار آینده با یونان اگر صادقانه بخواهم پاسخگو باشم باید بگویم هیچ چیزی نمی‌دانم.همان‌طور که قبلاً هم گفته‌ام در کشور ما پرتغال یک ضرب‌المثل است که وقتی آبی از زیر پل عبور می‌کند دیگر فرصتی برای بازگشت آن آب نیست. وقتی برنامه تدارکاتی و آماده‌سازی ما از دست می‌رود و جلسات تمرینی مهم را از دست داده‌ایم این فرصت نیز از دست رفته است. اکنون زمان این است که دست‌های خود را بالا ببریم و بگویم ان‌شاءالله و امیدوار باشیم.

 

تیم ملی ایران کارلوس کی روش تیم ملی ترکیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر