کد خبر: 627746 A

مدافع فصل گذشته پارس جنوبی جم می‌گوید تمامی امور انتقال او به مدیربرنامه‌هایش واگذار شده و از سوی باشگاه‌های تهرانی تماسی نداشته است.

ایمان سلیمی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلنا، درباره ادامه وضعیت قرردادش با پارس جنوبی جم گفت: قرارداد من با پارس یک فصل بود و الان به پایان رسیده است. برای تمدید قرارداد نیاز داریم تا مطالبات فصل گذشته پرداخت شود و سپس مذاکره کنیم. هنوز صحبتی نکردیم و آقای تارتار به تازگی با باشگاه به توافق دست پیدا کرده‌اند.

او درخصوص وضعیت پرداخت مطالبات به بازیکنان پارس افزود: متاسفانه مسئولین به قولشان عمل نکردند و ما خیلی از لحاظ مالی ضرر کردیم. نسبت به سایر تیم‌ها که در رده‌های بالای جدول حضور داشتند فکر می‌کنم کمترین دریافتی را داشتیم.

مدافع فصل گذشته پارس ادامه داد: خیلی این ماجرا روی نتیجه گیری ما تاثیرگذار بود و بازیکنان از این نظر در مزیقه بودند.

سلیمی درباره همکاری با مهدی تارتار رد پارس جنوبی گفت: دو سال خدمت سربازی را در فجر سپاسی بودم و بعد از اینکه پارس جنوبی به لیگ برتر آمد. شاگرد آقای تارتار شدم که همکاری با ایشان خیلی خوب بود و چیزهای زیادی یاد گرفتم. سعی کردم بهترین عملکردم را برای این تیم داشته باشم و بازی‌های خوبی به نماش بگذارم.

سلیمی درباره اینکه از تیم‌های تهرانی پیشنهاد دارد، عنوان کرد: من در جریان چیزی نیستم و تمرینات انفرادی را دنبال می‌کنم و مدیربرنامه‌هایم همه امور را انجام می‌دهند تا همه چیز حرفه‌ای دنبال شود. ایشان شرایط را می‌سنجند و تماسی از تیم‌های تهرانی نداشتم. طی هفته‌های آینده تصمیم گیری می‌کنم و خیلی با حوصله کار می‌کنم تا انتخاب موفقی داشته باشم.

پارس جنوبی جم ایمان سلیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر