کد خبر: 627196 A

باشگاه سپیدرود رشت در چندمین اطلاعیه‌اش اعلام کرد جواد تن زاده به عنوان مالک این باشگاه گیلانی به فعالیتش ادامه بدهد.

به گزارش ایلنا، باشگاه سپیدرود رشت درباره موضوع واگذاری مالکیت این باشگاه اطلاعیه‌ای را به شرح زیر صادر کرد:

پیرو اطلاعیه مورخ 97/3/5 هیئت فوتبال بدین وسیله مراتب زیر به اطلاع می‌رسانیم:

- اداره کل ورزش و جوانان متولی ورزش استان و توسعه آن می باشد و این باشگاه در فرایند فعالیت قانونی‌اش، وظیفه خود می‌داند از ارشادات تجویزی و قانونی آن اداره محترم بهره مند شود. بدیهی است در سایه تعاملات قانونی و هنجارمند بسیاری از مشکلات حل و فصل خواهد شد.

- باشگاه‌های فوتبال استان اعم از سپیدرود، ملوان بندر انزلی، داماش گیلان، گیلان مهر فومن و ... با مشکلات فراوانی روبرو هستند و این نیاز وجود دارد هیئت فوتبال نظام حمایتی خود را مشمول همه باشگاه‌ها نماید تا فوتبال استان توسعه و افتخارات بیشتری را کسب نماید.

- ما دست هیئت فوتبال را برای حمایت از باشگاه سپیدرود به گرمی می‌فشاریم و اگر از چنین موهبتی برخوردار شویم بر اساس اصول اخلاقی و حرفه‌ای به عموم هواداران اعلام می‌کنیم. طبیعی است هیئت فوتبال و باشگاه‌ها دارای اهداف مشترکی هستند و باید در یک فضای همدلی و همکاری به تحقق اهداف مشترک یاری رسانند.

4. باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت ضمن احترام به حریم و وظایف قانونی هیئت فوتبال، بر این باور است که وجود فضای تقابل و تنش منجر به تضعیف پایگاه و شخصیت اجتماعی باشگاه و فرار سرمایه گذاران می شود. اگر حفظ اعتبار و سربلندی سپیدرود دغدغه همه علاقمندان ان از جمله هیئت فوتبال است، مسیر پیش نهادی ما، قانون مداری، رعایت اصول اخلاقی و حرفه‌ای و تعاملات طرفینی برای مرتفع نمودن مشکلات است.

5. مجدداً اعلام می‌دارد امتیاز باشگاه سپیدرود در یک فرایند کاملاً قانونی و شفاف به آقای تن زاده واگذار شده است و ایشان مالک قانونی باشگاه است. بدیهی است بر اساس قوانین کشور، شخص یا نهادی نمی‌تواند برخلاف قانون نسبت به نفی مالکیت کسی اقدام و یا برای فروش ملک فردی دیگر تصمیم‌گیری نماید و یا تصور شود با جوسازی و فضاسازی دروغین چنین حقوقی ملغی می‌شود.

6. مالک باشگاه به مسئولیت‌های اجتماعی و قانونی‌اش نسبت به بازیکنان و کادر فنی و مردم و جامعه هواداری آگاه است و همه تلاش خود را برای اعتلای نام سپیدرود و سازماندهی تیمی با کفایت برای فصل آتی لیگ برتر انجام خواهد داد و هیچ عاملی هم نمی‌تواند روند تکاملی فعالیت‌های باشگاه را متوقف نماید.

7. نباید با تبلیغات غیر واقعی و مطرح کردن اسامی مختلف به عنوان خریدار و از طرق غیر متعارف، امنیت، سرمایه اجتماعی و آرامش باشگاه، بازیکنان و مربیان و هواداران تحت الشعاع قرار گیرد. مسیر درست و قانونی چنانکه به مسئولان محترم اداره کل ورزش و جوانان تاکید شد، این است که اگر سرمایه‌گذار جامع الشرایط و دارای صلاحیت اخلاقی و مالی و مورد تایید اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در محدوده زمانی قبل از پایان نقل و انتقالات فصل به آقای دکتر تن زاده مالک باشگاه معرفی شود، ایشان هم پس از بررسی پیشنهادات، بهترین تصمیم را برای خدمت به باشگاه پرافتخار و هواداران پرشور سپیدرود اتخاذ خواهند کرد.

سپیدرود رشت جواد تن زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر