کد خبر: 627158 A

محمد صلاح به احتمال بسیار زیاد جام جهانی را از دست داد.

به گزارش ایلنا، 26 می 2018 هم به تاریخ پیوست. شبی که همه چیز در دل خود داشت. ورزشگاه امپیسکی کیف مملو از جمعیت بود و چهار گل را به خود دید با کلی اتفاق هیجان انگیز. با اشک و لبخند. با عشق و نفرت. هم سوپرگل داشت و هم گل مضحک. اما در نهایت برنده رئال بود. آنها به عادی ترین اتفاق این سال های خود رسیدند و سیزدهمین جام را بالای سر بردند.

اما مهمترین اتفاق بازی. در دقیقه 27 و زمانی که بازی با نتیجه 0-0 در جریان بود. زمانی که راموس و صلاح با هم درگیر شدند و هر دو به زمین خوردند. بازی با دستور مازیچ ادامه پیدا کرد اما چند ثانیه بعد مشخص شد داور پراشتباه صربستانی که از جام جهانی 2014 و بازی ایران و آرژانتین به همه نشان داده بود چشم های ضعیفی دارد چه صحنه ای را ندیده است. کاپیتان رئال بازهم در یک شاهکار جدید به صورت بی مهابا و با توجه به آنچه در تصاویر دیده شد؛ عمدا به دست صلاح آسیب وارد کرد.

صلاح بعد از یکی دو دقیقه بلند شد. به زمین آمد. نگرانی ها تقریبا برطرف شده بود تا اینکه دوربین روی شماره 11 آمد. وقتی که زمین افتاده بود و در حال گریه کردن بود. وای. اولین چیزی که به ذهن همه رسید. نکند صلاح جام جهانی را از دست داد؟ بله. درست بود. موصلاح لیورپولی ها، امید اول فوتبال مصر با اعلام سایت های معتبر جام جهانی را از دست داد و همین کافی بود تا موجی شدید علیه کاپیتان رئال به وجود بیاید. 

اشک های مو صلاح حتی گریه های شدیدتر کارواخال را هم تحت تاثیر قرار داد. امید اول مردم مصر برای درخشش در جام جهانی و پایان دادن به طلسم صعود نگردن هایشان به دور دوم اینت رقابت ها به همین راحتی مصدوم شد.

خیلی ها بر این باور بودند که راموس از قصد این کار را نکرده و به همین اندازه خیلی ها هم بر این باور بودند که سرخیو به عمد صلاح را مصدوم کرده است. این شما و این هم تصاویر این صحنه دلخراش. آشنایان رشته جودو معتقدند حرکت راموس به فن تای اوتوشی در این رشته بسیار شباهت داشت. 

 

2

 

3

 

4

 

9

 

7

 

12

 

11

 

سرخیو راموس محمد صلاح
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر