کد خبر: 627036 A

لیورپول به کاریوس باخت

رئال مادرید در دیداری که تحت تاثیر اشتباهات کاریوس قرار گرفت، با درخشش گرت بیل 3 بر یک لیورپول را شکست داد و برای سیزدهمین بار قهرمان اروپا شد.

به گزارش ایلنا،تیم های رئال مادرید و لیورپول در دیدار فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم رفتند. نیمه اول این دیدار در شرایطی با تساوی بدون گل  به پایان رسید که مصدومیت محمد صلاح و دنی کارواخال مهمترین اتفاق 45 دقیقه اول این بازی بود.

نیمه دوم با برتری کهکشانی ها آغاز شد، بنرما دقیقه 51 گل اول را به ثمر رساند که این گل توسط مانه در دقیقه 55 پاسخ داده شد. در ادامه بیل که تنها 3 دقیقه از آمدنش به زمین گذشته بود گل دوم را وارد دروازه لیورپول کرد .

لیورپول که برای جبران گل جلو کشیده بود، در دقیقه 83 دروازه اش توسط بیل برای بار سوم باز شد تا این دیدار با برتری 3 بر یک کهکشانی ها به پایان رسید و رئال برای سومین سال پیاپی فاتح لیگ قهرمانان شود.

 

گزارش زنده این دیدار مهیج را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

رئال مادرید:

ناواس، کارواخال، راموس، واران، رونالدو، کروس، بنزما، مودریچ، مارسلو، کاسمیرو و ایسکو.

 

لیورپول:

کاریوس، آرنولد، لورن، فن دایک، روبرتسون، هندرسون، میلنر، واینالدوم، صلاح، مانه و فیرمینو.

 

گزارش زنده:

دقیقه 01: پوشش راموس مانع از این شد که بازیکنان لیورپول دروازه رئال را تهدید کنند.

دقیقه 02:ارسال تند و تیز ایسکو با خروج به موقع کاریوس همراه شد و توپ از منطقه خطر دور شد.

دقیقه 07: همکاری خوب صلاح و آرنولد این بازیکن را صاحب موقعیت کرد اما ناواس با واکنش خوب خود مانع از رسیدن توپ به صلاح شد.

دقیقه 13: در حالیکه لیورپول بازی را در اختیار دارد ، اشتباهات پرتعداد مدافعان  رئال چند موقعیت شوتزنی را در اختیار بازیکنان لیورپول قرار داد که توپ راهی به دروازه رئال نداشت.

رئال-مادرید-2

دقیقه 15: اولین موقعیت جدی برای رئال با شوت محکم رونالدو از زاویه بسته بوجود آمد که ضربه این بازیکن به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 19: ارسال کرنر به روی دروازه رئال چیزی نمانده بود با اشتباه ناواس به گل تبدیل شود اما ضربه سر  فن دایک از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 24:ناواس با واکنش فوق العاده دروازه رئال مادرید را نجات داد.شوت سنگینی که آرنولد از داخل محوطه جریمه زد  را ناواس به شکلی استثنایی مهار کرد.

دقیقه 31: صلاح با برخورد شدیدی که با راموس داشت از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد و نتوانست بازی را ادامه دهد تا جای خود را به آدام لالانا بدهد.

رئال-مادرید-3

دقیقه 35: اینبار نوبت کارواخال بود که با مصدومیتی که دچار شد ادامه بازی را از دست بدهد، و به احتمال غایب اسپانیا در جام جهانی باشد.تویض برای رئال مادرید و ناچو به جای این بازیکن در سمت راست دفاع قرار گرفت.

دقیقه 43: سانتر ناچو با ضربه سر رونالدو همراه شد که کاریوس با واکنش تماشایی توپ را برگشت داد و بنزما در برگشت دروازه را باز کرد اما پرچم کمک داور به نشانه آفساید بالا رفت.

دقیقه 44: ضربه ناچو از زاویه بسته به کناره دروازه برخورد کرد و راهی به سمت دروازه لیورپول نداشت.

دقیقه 45: شوت محکم بنزما به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 47: ضربه ایسکو با بدشانسی محض به تیر برخورد کرد تا همچنان بازی با تساوی بدون گل دنبال شود.

رئال-مادرید-4

GOAAAL: دقیقه 51 کریم بنزما روی اشتباه مرگ بار کاریوس دروازه لیورپول را باز کرد و یک بر صفر رئال مادرید را پیش انداخت.

GOAAAL: دقیقه 55 ارسال کرنر با ضربه سر  به دهانه دروازه رئال فرستاده شد و سادیو مانه روی فرصت طلبی گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه 60: ارسال ناچو داخل محوطه به ایسکو رسید که ضربه این بازیکن را کاریوس به کرنر فرستاد.

GOAAAL:دقیقه 64 چه گلییییی....روی ارسال مارسلو گرت بیل با ضربه برگردان تکرار نشدنی توپ را به طاق دروازه لیورپول چسباند.

بیل

دقیقه 69: ضربه پای چپ تماشایی مانه با بدشانسی به تیر خورد تا بهترین فرصت برای رسیدن به گل تساوی از دست برود.

دقیقه 74: ضربه فرمینیو به دست کاسیمیرو برخورد کرد اما داور به اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 75:رونالدو در موقعیت تک به تک با کاریوس ضربه اش را به بالای دروازه زد تا بازی همچنان با نتیجه 2 بر یک دنبال شود.

دقیقه 82: پاس فوق العاده بیل برای بنزما با ضربه سرضرب این بازیکن همراه شد که کاریوس با واکنش دیدنی دروازه اش را نجات داد.

GOAAAL: دقیقه 83 شوت سرکش بیل با اشتباه کاریوس به گل سوم کهکشانی ها تبدیل شد تا یک تنه لیورپول را از رسیدن به جام محروم کند.

رئال مادرید لیورپول فینال لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر