کد خبر: 626802 A

هشدار جدی شفق به مزایده‌گذاران!

ناصر شفق در خصوص مزایده و واگذاری باشگاه تراکتور سازی به تصمیم گیران این اقدام غیر قانونی هشدار داد.

به گزارش ایلنا، تراکتورسازی مدتی است که با سپاه عاشورا قطع همکاری کرده و مالکیت این باشگاه به مزایده گذاشته شده است و از محمدرضا زنوزی به عنوان گزینه اصلی مالکیت این باشگاه یاد می‌شود. این در حالیست که ناصر شفق همچنان مدعی مالکیت تراکتورسازی است.

ناصر شفق در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در این خصوص اظهار داشت: هشت سال پیش به دلایل نامعلوم باشگاه بزرگ، قدرتمند و مردمی تراکتورسازی تبریز که با تلاش‌ها و هزینه شخصی من و دوستان اینجانب و  حمایت میلیون‌ها حامی وفادار و به ویژه هفتصد و پنج هزار سهامدار و هوادار ثبت نام شده در سامانه١٠٠٠٤٤٤٤، به صورت عجیب  از اینجانب مظلومانه گرفته و هرچه حقمان را فریاد زدیم متاسفانه ره به جایی نبرد چرا که با طرح مسائلی غیر واقعى فوتبالی و...، دیواری بلندى بین ما و تراکتورسازی کشیدند. در حالیکه زمان به خوبی نشان داد که عرصه ورزشى یک میدان اجتماعى پیچیده است که فقط با موج بلند فرهنگى میتوان زمینه ارامش و شادی مردم را فراهم آورد و با کاهش تماشاگر و دور کردن مردمی که به تیمشان عشق مى ورزند از میادین ورزشی نمیتوان حقیقت را در درازمدت پنهان کرد.

وی افزود: متاسفانه در فصلی که گذشت اتفاقات ناشایستی برای این قطب محبوب فوتبال ایران رقم خورد که موجبات سرخوردگی و یاس هواداران فهیم تراکتور سازی را فراهم آورد به طوری که در طول سالیان  بعداز آن صعود حماسه ایى در سال ۱۳۸۷ چنین فاصله ای میان تراکتور و تماشاگران و عدم حضور استقبال از بازی‌های این تیم  بى سابقه بوده است

مدیرعامل سابق تراکتورسازی ماجرای به حراج گذاشتن باشگاه را عجیب خوانده در عین حال به عوامل  دخیل در این حرکت ماجراجویانه در مورد عواقب دخالت در این حراج غیر قانونی هشدار داد.

وی گفت: پیگیری های خود را از تمامی مراجع قانونی فوتبالی و قضایی داخلی و بین المللی ادامه داده و به حول و قوه الهی این حق طبیعی مردم خونگرم تبریز سالوس برانداز را برایشان  باز خواهیم ستاند.

شفق مسئولیت تعلل در تحویل تیم به مالک قانونى  براى ساختن تیمى قوى و درشان و جایگاه تراکتور سازى را متوجه مسوولین فعلی دانسته ونسبت به  تسریع در بازگردان آن تاکید کرد

وی در پایان عنوان کرد: یک تیم حرفه‌اى حداقل هفتاد روز قبل از شروع لیگ باید کلیه ارکان خود اعم از مدیرعامل، کادرفنى، بازیکنان وسازمان تیمى اش را  شناخته وتمرین کافى براى ایجاد هارمونى لازم را داشته باشد تا حضوری قدرتمندانه  در مسابقات داشته باشد و چنانچه طى هفته جارى تیم به اینجانب برگردانده نشود  هیچگونه مسئولیتى را نخواهم پذیرفت.

تراکتورسازی تبریز ناصر شفق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر