کد خبر: 626682 A

مدافع رئال مادرید اطمینان دارد به راحتی برترین بازیکن فصل لیگ انگلیس را مهار می‌کند.

به گزارش ایلنا، مارسلو پیش از مصاف با لیورپول در فینال لیگ قهرمانان اروپا گفت: من می‌دانم که دقیقا باید چه کاری انجام بدهم و همچنین می‌دانم که چگونه به تیم خودم کمک کنم.  لیورپول یک تیم فوق العاده بوده که فصل خوبی داشته است. ما باید به کل تیم حریف توجه کنیم نه یک یا دو بازیکن آنها. این همان شیوه پیروزی در بازی است. حالا یک فرصت عالی برای بازی در فینال داریم و لیورپول هم سزاوار صعود به این مرحله بوده است.

یورگن کلوپ از سبک بازی مارسلو انتقاد داشته است اما این برای بازیکن برزیلی اهمیتی ندارد: من نشنیدم که او چنین چیزی گفته باشد اما از این مسئله آگاهی دارم. به نظرم هرکسی باید به نظر خودش احترام بگذارد. من از کارم در کنار مربیان، بازیکنان و هم چنین تیم ملی خوشحال هستم. کار خودم را با فروتنی انجام می‌دهم و نیازی برای اثبات آن به دیگران ندارم.

مدافع رئال مادرید درخصوص سومین فینال پیاپی رئال در لیگ قهرمانان اروپا گفت: انگیزه ما اینگونه است که از خواب بیدار می‌شویم، تمرین کنیم، خوب فوتبال بازی کنیم، در هر مسابقه‌ای که شرکت می‌کنیم، برنده شویم. ما زیاد برنده شدیم، این در گذشته است و در حال حاضر سعی داریم برنده شویم و دوباره قهرمانی را جشن بگیریم.

رئال مادرید لیورپول مارسلو محمد صلاح فینال لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر