کد خبر: 625407 A

باشگاه ذوب‌آهن در واکنش به انتشار اخباری مبنی بر مذاکره با چند گزینه جانشینی قلعه‌نویی برای هدایت این تیم بیانیه منتشر کرد

به گزارش ایلنا، باشگاه ذوب آهن با صدور بیانیه ای از رسانه ها خواست تا تمایلات خود را با گمانه زنی ها در مورد انتخاب سرمربی تیم فوتبال این باشگاه، مطرح و منتشر نکنند.

در این بیانیه آمده است؛ باشگاه ذوب آهن فصل گذشته لیگ برتر را با امیر قلعه نویی سپری کرد و کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر و کسب سهمیه حضور مجدد در لیگ قهرمانان آسیا راه را برای تداوم همکاری با این چهره بر روی هر دو طرف بازگذاشته است و هر دو طرف خواهان همکاری با هم هستند و بر این مبنا، باشگاه ذوب آهن هیچ گزینه دیگری را به عنوان سرمربی در جلسات خود لحاظ نکرده و نمی کند و تا قطعی شدن روند این مذاکرات، ذهن خود را معطوف شایعات و گمانه زنی های خود ساخته نخواهد کرد.

لازم به ذکر است؛ این باشگاه برای مربیانی که نام آنها در رسانه ها به عنوان گزینه های سرمربی این تیم یاد می شود، از جمله آقایان جواد نکونام و علیرضا منصوریان و... احترام ویژه ای قائل بوده، اما هیچ گاه این اسامی به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن مطرح نشده است و ذکر این اسامی صرفا گمانه زنی رسانه ها می باشد.

 

جواد نکونام علیرضا منصوریان ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر