کد خبر: 624936 A

مدافع ملی پوش در پیامی از طرفداران باشگاه اوستنده خداحافظی کرد و از این تیم جدا شد.

به گزارش ایلنا، رامین رضاییان که با جدایی از پرسپولیس تهران رویای لژیونر شدن در سر داشت به بلژیک سفر کرد و با پشت سر گذاشتن تست‌های تیم اوستنده، نظر مثبت سرمربی این تیم را جلب کرد و قرارداد یک ساله امضا کرد.

رضاییان که در آمادگی کامل به سر می‌برد در یک فصل دو گل به ثمر رساند و با اینکه چند بار موفق به راهیابی به ترکیب اصلی شده بود، با وجود مصدومیت‌ها به روند موفقی در این کشور دست پیدا نکرد.

مدافع ملی پوش ایرانی در پیامی از بازیکنان و رئیس باشگاه اوستنده تشکر و قدردانی کرد و از طرفداران این تیم خداحافظی کرد: "ابتدا دوست دارم از هواداران تیم اوستنده بابت حمایت هایشان در روزهای سخت تشکر کنم. این فصل به دلایل فراوان باب میل من نبود. امکانات کافی برای ارتقای کار خودم پیدا نکردم تا بتوانم به تیم کمک کنم تا نتایج بهتری بگیرد؛ اما به هر حال شما می دانید که در روزهای سخت شما می فهمید که چه کسانی دوستتان هستند.

دوست دارم از هم تیمی‌هایم تشکر کنم که من را حمایت کردند. همه مردمی که هر روز کار کردند تا به من و تیم کمک کنند تا بهتر کار کنیم.

تشکر ویژه برای رئیس باشگاه آقای مارک کوکه که همیشه کنارم بودو در زوهای سخت یک حامی بزرگ بود او به من باور داشت و بابت همه چیز از او ممنون هستم. 

آرزوی بهترین ها را برای شما دارم و با کسانی که کار می‌کنید."

vhld

رامین رضاییان اوستنده بلژیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر