کد خبر: 623703 A

دربی اسیایی قشنگ می‌شود

روزبه چشمی یکی از بازیکنان خوب استقلال در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بود. چشمی که در این فصل در اکثر نقاط زمین برای استقلال به میدان رفته بود از صعود این تیم به جمع هشت تیم پایانی ابراز رضایت کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روزبه چشمی یکی از بازیکنان خوب استقلال در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا بود. چشمی که در این فصل در اکثر نقاط زمین برای استقلال به میدان رفته بود از صعود این تیم به جمع هشت تیم پایانی ابراز رضایت کرد. چشمی معتقد است استقلال توانایی صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را دارد. او در خصوص بازی مقابل ذوب آهن و همچنین شرایط خودش برای فصل آینده با خبرنگار ورزشی ایلنا گفت‌وگویی انجام داد که می‌خوانید:

 

* مقابل ذوب آهن به برتری رسیدید.

خدا را شکر می‌کنم که مقابل این همه هواداری که به ورزشگاه آزادی آمده بود شرمنده نشدیم. بازی خوبی را انجام دادیم. مستحق برد بودیم. با صحبت‌هایی که شفر با ما انجام داده بود به دنبال کسب پیروزی و صعود به مرحله بعدی بودیم و خوشحالم که در این امر موفق بودیم.

 

* درخصوص هواداران صحبت کردید. در این باره چه نظری دارید.

دست تک تک آنها را می‌بوسم آنها در این فصل حمایت خیلی خوبی از ابتدای فصل از ما انجام دادند. همیشه گفته بودم ما به آنها بدهکار هستیم و خدا را شکر تا حدودی توانستیم کمی از این بدهکاری خود را کم کنیم. اگر حمایت‌های آنها نبود شاید ما الان اینقدر موفق ظاهر نمی‌شدیم.

 

* خیلی‌ها می‌گویند داوری به نفع استقلال بود.

اصلاً این موضوع را قبول ندارم. داور عملکرد خوبی در زمین داشت. در تمام صحنه‌ها نزدیک به بازیکنان بود.

 

* تیم ذوب آهن را چطور دیدید؟

تیم ذوب آهن همیشه رو به بازی فیزیکی می‌آورد و ما هم مجبور بودیم مقابله به مثل کنیم. آنها در این فصل نتایج خیلی خوبی گرفتند. ما در این بازی دو بازیکن اصلی خود را هم نداشتیم. اما توانستیم جای خالی آنها را به خوبی پر کنیم. من بابت اتفاقی که برای داریوش افتاد ناراحتم چون خودم این مصدومیت را پشت سر گذاشتم و می‌دانم چقدر سخت است.

 

* خیلی‌ها می‌گویند مصدومیت شجاعیان در بازی رفت عمدی بود.

فکر نمی‌کنم این اتفاق عمدی بوده باشد. بازی رفت بازی خیلی حساسی بود و بیش از اندازه دو تیم فیزیکی بازی کردند. امیدوارم داریوش هر چه زودتر سلامتی‌اش را به دست بیاورد.

 

* دوست دارید در مرحله بعدی با کدام تیم برخورد کنید؟

برای ما هیچ فرقی نمی‌کند با کدام تیم برخورد کنیم. تیم‌هایی که در آسیا به مراحل بالاتر صعود می‌کنند همگی از قدرت‌های پایین‌تر آسیا هستند و باید با برنامه‌ریزی بهتری برای مقابله با آنها آماده شویم.

 

* شاید در مرحله بعدی با پرسپولیس یک دربی آسیایی برگزار کنید.

بازی حساس و قشنگی از آب درمی‌آید البته کمتر از یک ماه دیگر یک بازی دیگر هم باید در سوپرکاپ برگزار کنیم. اگر این اتفاق بیفتد و در آسیا با یکدیگر برخورد کنیم به دنبال کسب پیروزی و صعود به جمع چهار تیم خواهیم بود.

 

* در اواخر بازی شعارهایی علیه امیر قلعه‌نویی سر داده شد.

آقای قلعه‌نویی سرمربی استقلال بوده و برای این تیم به هوادارانش زحمات زیادی کشیده و به نظرم شعارهایی که علیه ایشان داده شد درست نبود.

 

* برنامه‌ات برای فصل آینده چیست؟

من با استقلال قرارداد دارم و دوست دارم دوباره در این تیم بمانم و تمام تلاشم را می‌کنم که یک قهرمانی لیگ برتر را با استقلال کسب کنم.

 

* قرارداد شفر هم با استقلال تمدید شد.

اتفاق بسیار خوبی بود. شفر از زمانی که به استقلال آمد نتایج خیلی خوبی کسب کرد و هواداران از وی رضایت کامل دارند. او رابطه خوبی با هواداران استقلال و بازیکنان دارد و همین امر باعث شد که ما نتایج بسیار خوبی بگیریم.

استقلال لیگ قهرمانان آسیا روزبه چشمی ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر