کد خبر: 623648 A

سرمربی استقلال در جشن قهرمانی آبی پوشان صحبت های جالبی را مطرح کرد.

به گزارش ایلنا، وینفرد شفر، سرمربی آلمانی استقلال در مراسم جشن قهرمانی این تیم که در سالن همایش‌های صدا و سیما برگزار شد، گفت:از دعوت شما ممنون هستم. می خواهم درباره جلسه با افتخاری در دبی بگویم. یک باشگاه تونسی نیز من را می خواست اما با افتخاری ملاقات کردم و او تنها دو جمله می گفت و من هر چه می گفتم او تکرار می کرد که ”پول نداریم” اما حالا ایرانسل را داریم و سه کلمه داریم.

وی ادامه داد: من دو پیشنهاد داشتم اما استقلال نام بزرگی است و مطمئن بودم که می توانیم و از این تصمیم خوشحالم که حالا عضوی از استقلال هستم. غیرت و غرور مهم ترین موضوعی است که در میان ایرانی ها وجود دارد و این را با نظم آلمانی تلفیق کردم. تک تک بازیکنان با تمام وجود تلاش کردند. ما باید باخت را برمیگرداندیم و دو مصدوم داشتیم اما تلاش کردیم و برای تیم ما مرزی وجود نداشت.

شفر اضافه کرد: از افتخاری و وزیر ورزش تشکر می کنم. برای ستاره سوم باید سرمایه گذاری کنیم . عملکرد تیام خیلی بزرگ بود اما همه تیم خوب بودند. بعد از پرچم ایران، پرچم استقلال مقدس است و باید بالا باشد.نمی توانستم همه مشکلات را حل کنم و ساشا یک بار از روی دوش من برداشت. ما همه موفقیت و راه راست را می خواهیم و این موفقیت ها جوابی به سنگ اندازان است.

سرمربی استقلال در پایان گفت: امیدوارم پادو و داریوش هر چه سریعتر برگردند. از همه ایرانیان برای محبت و احترامی که داشتند، تشکر می کنم و هیچگاه هیچ جا این موضوع را ندیدم.

استقلال وینفرد شفر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر