کد خبر: 623488 A

نباید این گونه باشد که وقتی تیام در زمین نیست استقلال فلج شود

وی در خصوص درخشش تیام در این بازی تصریح کرد: تیام مهاجم چارچوب شناس است او با توپ زیادی حرکت نمی‌کند و بیشتر در خدمت تیم است شما نگاه کنید گل دوم خودش توپ را گرفت به وریا پاس داد و در برگشت توانست با یک شوت زیبا گلزنی کند

مهدی امیرآبادی پیشکسوت استقلال در گفت‌وگو با ایلنا در خصوص صعود استقلال به جمع هشت تیم پایانی لیگ قهرمانان آسیا اظهار اشت: استقلال عملکرد خیلی خوبی در بازی مقابل ذوب آهن داشت آنها توانستند از موقعیت‌ها به بهترین شکل استفاده کنند و به جمع هشت تیم پایانی صعود کنند البته این را هم در نظر بگیرید در دقایق آخر ذوب آهن یک فرصت مسلم گلزنی را از دست داد که اگر آن توپ گل می‌شد شرایط قطعا فرق می‌کرد فکر می‌کنم استقلال امسال در لیگ قهرمانان آسیا با این شرایط تا فینال پیش برود.

وی در خصوص درخشش تیام در این بازی تصریح کرد: تیام مهاجم چارچوب شناس است او با توپ زیادی حرکت نمی‌کند و بیشتر در خدمت تیم است شما نگاه کنید گل دوم خودش توپ را گرفت به وریا پاس داد و در برگشت توانست با یک شوت زیبا گلزنی کند. اما شما هم باید این موضوع را در نظر بگیرید که نباید این گونه باشد که وقتی تیام در زمین نیست استقلال فلج شود با این طرز فکر به تیم لطمه وارد خواهد شد.

پیشکسوت استقلال در خصوص عملکرد داوری و اعتراض ذوب آهنی ها افزود: هر داوری ممکمن است اشتباه کند من بعد از بازی شنیدم ذوب آهنی اعتراض داشتند که نمی‌دانم این اصلا چه ربطی به بازی دارد فکر می‌کنم همه چیز داخل زمین فوتبال و مستطیل سبز مشخص می‌شود.

امیرآبادی در خصوص شایعه جدایی نورافکن ادامه داد: هر بازیکنی دوست دارد پیشرفت کند او به تیم بزرگسالان هم دعوت شده و شرایط خوبی دارد مانند کاوه رضایی که به لیگ بلژیک پیوست و در آنجا موفق بود.

وی در خصوص تمدید قرارداد شفر اذعان داشت: امیدوارم سال آینده هم شفر نتیجه بگیرد شما نگاه کنید برخی مصدومیت‌ها به خاطر فشردگی بالای بازی ها است که باعث می‌شود بازیکن آسیب ببیند. شفر مربی خوبی است و مطمئنم فصل آینده علمکرد بهتری نیز خواهد داشت.

امیرآبادی در پایان در خصوص لیست تیم ملی و  دعوت از بازیکنانی چون بیت آشور گفت: بیت آشور گزینه مناسبی برای تیم ملی نیست ما وقتی وریا را داریم که یکی از بهترین بازیکنان لیگ است و همچنین رامین رضائیان که در لیگ اروپا بازی می‌کند دیگر نیازی به بیت آشور ندارد نمی‌خواهم اسم بیاورم اما بازیکنی به تیم ملی دعوت شده که در چهار سال اخیر در باشگاه خودش کار خاصی نکرده است و این حق‌خوری نسبت به بازیکنان حاضر لیگ برتر ایران است. 

استقلال مهدی امیرآبادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر