کد خبر: 623222 A

هر چقدر که مامه تیام برای استقلال مهره ارزشمندی شد، بویان بازیکن مقدونیه‌ای نتوانست در حد یک بازیکن متوسط هم باشد. ماجرای پیوستن بویان را همه به خاطر دارند، زمانی که او قصد داشت آزمایش پزشکی بدهد، همانجا مصدوم شد و یک ماهی دور از میادین بود.

به گزارش ایلنا، بازگشت او به تمرینات خیلی طول کشید و در نهایت بازیکن مقدونیه‌ای از سال جدید در ترکیب استقلال مقابل نفت تهران به میدان رفت. نمایش ضعیف بویان باعث شد تا شفر خیلی روی این بازیکن حساب باز نکند.

 سرمربی استقلال در روزهای گذشته به صورت خصوصی جلساتی با این بازیکن برگزار کرده و از او پرسیده که چرا انگیزه زیادی برای تمرینات ندارد. بویان هم به مشکلات شخصی خودش، دوری از خانواده و عدم تطبیق‌پذیری محیط اشاره کرده است. سرمربی استقلال وقتی متوجه مشکلات این بازیکن شد از او خواست پس از بازی با ذوب‌آهن راهی کشورش شود و مدت یک ماه کنار خانواده‌اش به استراحت بپردازد. در این مدت اگر احساس کرد می‌خواهد برگردد، پیغام بدهد، در غیر این صورت به فکر تیم دیگری باشد.

 از همان ابتدا مشخص بود انتخاب بویان یک انتخاب اشتباه بوده است. آغاز کار بویان با استقلال چندان رضایتبخش نبود و این بازیکن خیلی زود مصدوم شد و بعد از گذراندن دوران مصدومیت هم چندان آماده نشان نداد. بویان برخلاف تیام نیمکت‌نشین بود و در اکثر بازی‌ها نتوانست بازی کند.

 این بازیکن حالا آنقدر در تمرین استقلال بی‌انگیزه نشان داده که خود شفر از او خواسته به کشورش برگردد. عمر حضور این بازیکن مقدونیه‌ای در استقلال زیاد نبود و خیلی زود در خروجی را به او نشان دادند. به نظر می‌رسد صحبت‌های شفر با بویان به منزله جدایی قطعی او از استقلال است و او یکی از اولین نام‌هایی است که به عنوان لیست خروجی استقلال معرفی می‌شود.

استقلال ذوب آهن بویان مامه تیام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر