کد خبر: 623104 A

رقابت جالب توجهی در گروه C جام جهانی وجود دارد.

به گزارش ایلنا، تنها سی روز تا آغاز رقابت های جام جهانی 2018 روسیه باقی مانده است و حالا به رسم هر روز به بررسی سرمربی های هر گروه می پردازیم. این بار نوبت به گروه C رسید. جایی که خروس ها با دشان به چیزی جز قهرمانی فکر نمی کند؛ فان مارویک بعد از یک دوره غیبت دوباره به این رقابت ها می پردازد و ایج هاردی و گارکا نیز به دنبال انجام یک کار بزرگ در این گروه هستند.

GettyImages-545383848

فرانسه: مربی سال فرانسه در سال 2004 از سال 2012 هدایت تیم ملی فوتبال این کشور را برعهده گرفته است. دیدیه دشان که حقوق سالانه وی 3.5 میلیون یورو است، عنوان جوان‌ترین کاپیتان تیم ملی فرانسه را در کارنامه دارد ولی بهترین موفقیت او با خروس‌ها نایب‌قهرمانی جام ملت‌های اروپا در سال 2016 است و انتظارها از وی برای فتح جام قهرمان در 2018 روسیه بسیار زیاد است. خروس‌ها در این سال‌ها چهره‌های زیادی را به فوتبال دنیا معرفی کرده‌اند که این روزها هر کدام در تیم‌های باشگاهی‌شان وزنه قابل اتکایی به شمار می‌روند. این موضوع باعث شده تا منتقدان دشان در فرانسه به این موضوع اشاره کنند که اگر او نتواند خروس‌ها را به مقام قهرمانی نرساند جام جهانی روسیه آخرین فرصت دشان برای نشستن روی نیمکت خروس‌ها است.

1034333

پرو: رساندن پرو پس از 36 سال به جام جهانی باعث شده تا ریکاردو آلبرتو گارکا صاحب لقب ال‌تایگر از سوی فوتبال‌دوستان این کشور شود. گارکا با درآمد 1.15 میلیون یورو در سال تیمی را به جام جهانی رسانده که شاید خیلی‌ها انتظار نداشتند بتواند شیلی و پاراگوئه را ناکام کند و نماینده آمریکای جنوبی در مصاف با نماینده اقیانوسیه در پلی‌آف شود و با حذف نیوزلند سی‌ودومین مسافر روسیه شود. گارکا آرژانتینی که مهم‌ترین موفقیت‌هایش دو مرتبه قهرمان کردن ورلزسارزفیلد در لیگ کلاسورا آرژانتین بوده، حالا این فرصت را دارد تا بیش از گذشته هنر مربیگری‌اش را به رخ رقیبان تیمش در روسیه بکشاند. 

9360828-3x2-940x627

استرالیا: آنگه پوستکوقلو پس از آنکه کانگوروها را به عنوان سی‌ویکمین تیم مسافر روسیه کرد، ترجیح داد از هدایت این تیم کنار برود تا استرالیا بدون سرمربی بماند و به دنبال انتخاب بهترین گزینه برای حضوری قدرتمند در روسیه بگردد. پوستکوگلو در سال 1.25 میلیون یورو از کانگوروها حقوق می‌گرفت. حالا هدایت این تیم بر عهده فان مارویک هلندی است. کسی که موفق شد در جام جهانی 2010 مقام نایب قهرمانی را از آن خود کند.  البته این سرمربی بعد از جام جهانی از این تیم جدا می شود. فان مارویک موفق شد عربستان را به جام جهانی برساند.

1200px-Åge_Hareide_01

دانمارک: ایج هاردی پس از موفقیت‌هایی که در تیم‌های باشگاهی دانمارک به دست آورد پس از جام ملت‌های 2016، هدایت سرخ‌ها را برعهده گرفت. اندیشه‌های نوین هاردی در مقایسه با دیگر مربیانی سال‌های اخیر فوتبال دانمارک موجب شد تا او بتواند تیمش را مسافر جام جهانی کند. حالا هاردی که در سال حقوق او یک میلیون یورو است، برای آنکه نشان دهد نروژ مربیان موفقی را به دنیا عرضه می‌کند درصدد است تا با دانمارک نتایجی فراتر از انتظار به‌دست آورد. 

جام جهانی جام جهانی 2018 تیم ملی استرالیا تیم ملی فرانسه تیم ملی دانمارک تیم ملی پرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر