کد خبر: 622959 A

مدافع سابق رئال مادرید از سرمربی تیم ملی پرتغال درخواست کرده او را در لیست بازیکنان دعوت شده به مسابقات جام جهانی روسیه قرار ندهد.

به گزارش ایلنا، فابیو کوئنترائو که از رئال مادرید با قراردادی قرضی به اسپورتینگ لیسبون منتقل شده بود این فصل در تمامی رقابت‌ها موفق شد 43 بار پیراهن این تیم پرتغالی را برتن کند. 

این مدافع 30 ساله در متنی اینستاگرامی از فرنادو سانتوس، سرمربی تیم ملی پرتغال درخواست کرده که به دلیل خستگی او را برای جام جهانی روسیه دعوت نکند!

مدافع سابق رئال مادرید در صفحه رسمی خود نوشت:«در هفته گذشته پس از فکر کردن زیاد، به مربی تیم ملی گفتم که پس از یک فصل بسیار خسته کننده، احساس می‌کنم شرایط لازم برای حضور در تیم ملی را ندارم.»

فابیو

کوئنترائو 52 بازی برای تیم ملی پرتغال انجام داده و دو جام جهانی را هم تجربه کرده است. او به دلیل مصدومیت از ناحیه همسترینگ یورو 2016 را از دست داده بود.

او در ادامه نامه‌اش به سانتوس نوشته:«هرگز به کشورم پشت نکردم و امیدوارم بتوانم بار دیگر در آینده نماینده تیم ملی پرتغال باشم. تا آن زمان من هستم و از دور شما را تشویق می‌کنم. خیلی زود شما را ملاقات می‌کنم. همگی موفق باشید.»

تیم ملی پرتغال جام جهانی روسیه فابیو کوئنترائو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر