کد خبر: 622536 A

کنفدراسیون فوتبال آسیا طی گزارشی به دوبازی حساس پرپسولیس و استقلال در ورزشگاه آزادی پرداخت.

به گزارش ایلنا، در آستانه بازی‌های برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا سایت رسمی AFC به بررسی پنج نکته این مرحله پرداخته که شامل سرخابی‌های تهرانی هم می‌شود.

در بخشی از این گزارش که مربوط به دو نماینده پایتخت در این بازی‌هاست، آمده:«پرسپولیس در سال گذشته با ارائه بهترین عملکرد خود به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید و پس از صعود به عنوان تیم صدرنشین از گروه C به نظر می‌رسید که یک بازی مشابه به نمایش بگذارد اما آنها برای رسیدن به مرحله بعدی باید روز دوشنبه مسابقه حساسی را میزبانی کنند. مانند سال 2017، باشگاه تهرانی می‌تواند باشکوه حاضر شود؛ جایی که آنها از سه بازی خانگی موفق به برتری در هر سه دیدار شدند بدون اینکه گلی از رقبا دریافت کنند. با حمایتی که احتمالا توسط ده‌ها هزار نفر صورت می‌گیرد پرسپولیس تصمیم دارد برابر گل خوردن مقاومت کند.»

آزادی

در بخش دیگر این گزارش به برگزاری بازی فردای استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه آزادی اشاره شده است:«یک روز بعد، استقلال، رقیب همشهری پرسپولیس کار مشابهی برای رسیدن به دور بعدی دارد. قهرمان جام حذفی در بازی رفت با نتیجه یک بر صفر از ذوب اهن شکست خورد. هنگامی که استقلال از العین در مرحله گروهی میزبانی کرد 90 هزار تماشاگر در استادیوم حضور داشتند و این بازی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید. از آن زمان تیم تهرانی تمامی مسابقات خانگی را با برتری به پایان رسانده است. دو تیم تهرانی برای پیشبرد کار خود بسیار تلاش خواهند کرد و اگر ورزشگاه آزادی در بهترین شرایط جوی قرار داشته باشد، سپس آنها با اطمینان کمبودها را برطرف می‌کنند.»

AFC استقلال پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر