کد خبر: 622387 A

سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید فدراسیون فوتبال مسئول برگزاری دیدار این تیم مقابل ذوب آهن است.

به گزارش ایلنا، نصر الله عبداللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال در واکنش به اعتراض تیم فوتبال ذوب آهن به حضور یکی از اعضای باشگاه استقلال در کادر اجرایی مسابقه گفت: مسئولان ذوب آهن از فدراسیون فوتبال استعلام کردند و مسئولان فدراسیون فوتبال اعلام کردند که مسئولیت این مسابقه کاملا با فدراسیون فوتبال است اما باز هم این بحث به رسانه ها کشیده شد. 

سرپرست استقلال در ادامه صحبت های خود اضافه کرد: در جریان بازی رفت، مسئولان تیم ذوب آهن باید بر اساس قوانین فدراسیون فوتبال آسیا یک اتوبوس در اختیار ما قرار می دادند اما این کار را انجام ندادند و زمانیکه با آنها تماس گرفتیم ضمن معذرت خواهی به ما اعلام کردند به صورت رسمی در سایت رسمی خود معذرت خواهی می کنند که نکردند و ما نیز هیچ اعتراضی انجام ندادیم و با ماشین شخصی و وانت به فرودگاه رفتیم زیرا نمی خواستیم به دلیل یک اشتباه حاشیه ای در AFC ایجاد شود. ما در این موضوع مهم که وظیفه ذوب آهن بود، هیچ حاشیه سازی انجام ندادیم و احترام هموطن خود را حفظ کردیم.

عبداللهی در پایان صحبت های خود خاطر نشان کرد: امیدوارم دوستان با پرهیز از رقابت های خارج از زمین مسابقه اجازه بدهند دو تیم با آرامش وارد زمین شوند و نتیجه مسابقه در زمین رقم بخورد.

استقلال ذوب آهن نصرالله عبداللهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر