کد خبر: 621693 A

فرشاد پیوس در گفتگو با ایلنا:

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دیدار برگشت این تیم مقابل الجزیره صحبت کرد.

فرشاد پیوس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص دیدار برگشت پرسپولیس مقابل الجزیره اظهار داشت: به نظرم در این دیدار اگر با یک چینش ترکیب خود و استفاده از بهترین نفرات ممکن و سیستم مناسب وارد زمین شویم به راحتی می‌توانیم الجزیره را با اختلاف گل شکست دهیم و کار سختی نخواهد بود.

وی افزود:‌ برانکو باید در این دیدار از سیستم 2-4-4 لوزی استفاده و با استفاده از علیپور و منشا در خط حمله و بازی دادن به مسلمان و رسن در خط هافبک هم پرس خوبی از جلوی زمین ایجاد کند و هم توپ به خوبی مقابل دروازه آنها پخش شود و بتوانیم توپ و زمین را مال خودمان کنیم. در این صورت الجزیره مقابل ما حرفی برای گفتن ندارد و حتی می‌توانیم 3-0 پیروز شویم.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد دلایل شکست بازی رفت گفت: ما به اشتباهات فردی باختیم و الجزیره تیمی نبود که بتواند ما را شکست دهد. استفاده از بازیکنان در پست غیر تخصصی مشکل ساز شد و ما چرا نباید یک دفاع وسط جانشین داشته باشیم که انصاری را به پست غیر تخصصی انتقال دهیم که هم دفاع چپ خراب شود و هم دفاع وسط. الجزیره از تیم‌های لیگ یک مثل خونه‌به‌خونه هم ضعیف‌تر است و کلا دو بازیکن خوب در ترکیبش دارد که وابسته به همان دو نفر است.

پیوس در پایان خاطرنشان کرد: برگ برنده پرسپولیس در بازی برگشت هوادارانش هستند و باید با استقبال خوب از مسابقه به کمک تیم بروند و وقتی ورزشگاه آزادی مملو از جمعیت شود حریف با ترس بازی می‌کند. از هواداران می‌خواهم به کمک تیم بیایند و خودم هم احتمالا به ورزشگاه می‌روم.

پرسپولیس فرشاد پیوس برانکو ایکوانکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر