کد خبر: 621679 A

چراغ سبز زیدان به خرید ستاره جنجالی؟

سرمربی رئال مادرید مذاکره با نیمار را تایید نکرد اما معتقد است این بازیکن می‌تواند در کنار کریستیانو رونالدو زوج موفقی را تشکیل بدهد.

به گزارش ایلنا، زین الدین زیدان می‌داند که چگونه کریستیانو رونالدو و نیمار قادر خواهند بود در کنار هم بازی کنند اما درباره اینکه باشگاه رئال مادرید برای خرید این بازیکن پیشنهادی ارائه کرده یا خیر، پاسخ مشخصی نداشت.

زیدان درباره خرید نیمار از پاری سن ژرمن گفت: در حال حاضر، تمام آنچه می‌توانم بگویم این است که من درباره آنچه که در آینده(فینال لیگ قهرمانان اروپا) می‌آید نگران هستم. بعد از بازی با لیورپول درباره سال آینده و تغییرات در تیم صحبت می‌کنیم. اما نمی‌توانم در حال حاضر درباره نیمار صحبت کنم. 

سرمربی فرانسوی در ادامه صحبت‌هایش هم تیمی سابق خود، یوری ژورکائف، را به خاطر آورد که گفته می‌شد آن دو نمی‌توانند در کنار هم بازی کنند: بازیکنان خوب همیشه مکمل یکدیگر می‌شوند. به یاد دارم که می‌گفتند ما نمی‌توانیم در کنار هم بازی کنیم اما ما با هم قهرمان جام جهانی شدیم. بنابراین بازیکنان با کیفیت بالا همیشه می‌توانند در کنار هم بازی کنند. 

او ادامه داد: این را نمی‌دانم که با نیمار مذاکره می‌کنیم یا خیر. در حال حاضر نگران این هستیم که در آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. شخصا با نیمار ملاقات نکرده‌ام زیرا در این امور دخالت نمی‌کنم. ما باید این فصل را به پایان برسانیم و سپس درخصوص بقیه فکر کنیم. 

رئال مادرید نیمار زین الدین زیدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر