کد خبر: 619785 A

بارسا 10 نفره هم نباخت

دیدار جذاب و تماشایی تیم های بارسلونا و رئال مادرید با تساوی 2 بر 2 به پایان رسید تا روند شکست ناپذیری بارسا در لالیگا ادامه پیدا کند.

به گزارش ایلنا، از ساعت 23:15 امشب تیم های بارسلونا و رئال مادرید در ورزشگاه نوکمپ ال کلاسیکو را برگزار کردند و در دیداری که به شدت تحت تاثیر اشتباهات داوری قرار داشت دو تیم به تساوی 2 بر 2 تن دادند.

الکلاسیکو

بارسا بازی را بهتر آغاز کرد و در شرایطی که تنها 10 دقیقه از آغاز بازی گذشته بود، این تیم به گل اول بازی دست یافت.همکاری عالی بازیکنان بارسا و توپی که در سمت راست به سرجی روبرتو رسیده بود را این بازیکن به روی دروازه رئال ارسال کرد و سوارز با ضربه  دیدنی خود بارسلونا را یک بر صفر پیش انداخت.اما این نتیجه 4 دقیقه بیشتر دوام نداشت.سانتر خوب کروس در تیر دوم با ضربه سر بنزما به دهانه دروازه فرستاده شد و رنالدو این توپ را وارد دروازه بارسلونا کرد.

داوری

در ادامه رونالدو دو بار دیگر فرصت رسیدن به گل را داشت، ابتدا ضربه این بازیکن با عکس العمل خوب تراشتگن برگشت داده شد و چند دقیقه بعد شوت خطرناک رونالدو مماس با تیر دروازه راهی اوت شد.

در دقایق پایانی نیمه اول خطاهای پرتعداد بازیکنان دو تیم بازی را به جنجال کشید و در یکی از همین درگیری ها سرجی روبرتو با برخوردی که با مارسلو داشت ، با کارت قرمز مستقیم داور روبرو شد تا بارسا نیمه دوم را 10 نفره به کار خود ادامه دهد. 

در بین دو نیمه رونالدو که روی صحنه گل دچار مصدومیت شده بود از زمین خارج شد. 

مسی

نیمه دوم با برتری رئال آغاز شد اما برخلاف جریان بازی این بارسای 10 نفره بود که به گل رسید.توپ ربایی سوارز از واران و پاس در عرض این بازیکن، با ضربه تماشایی فوق ستاره آرژانتینی بارسا به گل برتری این تیم تبدیل شد.

بعد از این رئال با وجود اینکه توپ و میدان را در اختیار داشت اما این بارسا بود که صاحب موقعیت می شد.روی پاس در عمق سوارز مسی فرصت زدن گل سوم را داشت اما ضربه این بازیکن با واکنش تماشایی ناواس راهی کرنر شد.

بیل

در ادامه خطر جدی به روی دروازه ایجاد نشد تا اینکه دقیقه 72 گرت بیل با ضربه ای تماشایی دروازه بارسا را باز کرد و نتیجه را 2 بر 2 کرد.در دقایق باقی مانده دو تیم موقعیت آنچنانی نداشتند تا در نهایت این بازی با تساوی 2 بر 2 به پایان برسد.

بارسلونا رئال مادرید ال کلاسیکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر