کد خبر: 619586 A

رئال مادرید همچنان به بررسی امکان جذب نیمار به این باشگاه ادامه می دهند و اکنون گفته شده است که برزیل خوشحال است که با کریستیانو رونالدو بازی کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، احتمال حضور دو ابر ستاره در کنار هم زیر پرچم رئال مادرید بعید به نظر می‌رسد و نگران کننده بود اما اینطور به نظر می‌رسد که مهاجم برزیلی از همبازی بودن با دارنده پنج توپ طلا بسیار خوشنود می‌شود. طبق گزارش نشریه اسپانیایی مارکا، اینچنین به نظر می‌رسد که رونالدو در کنار نیمار مشکلی نخواهد داشت. ستاره پرتغالی متوجه این مسئله است که بازیکن سابق بارسلونا می‌تواند سطح فنی رئاب را بهبود ببخشد.

رونالدو در حال مذاکره در مورد افزایش حقوق است، بنابراین این می تواند بازیکن پرتغالی را به لحاظ مالی از بین ببرد، حتی اگر نیمار نیز درآمد بزرگی کسب کند.

در هر صورت رئال مادرید برای خرید نیمار باید با پاری سن ژرمن مذاکرات قانونی را انجام بدهد و مدیران رئال مادرید مشتاق هستند که با احترام به باشگاه فرانسوی مسیر درست را پیش ببرند. ایده این بود که نیمار در تابستان پیش رو به رئال مادرید ملحق شود اما فاصله بین بازیکن و باشگاه فعلی او به طور چشمگیری افزایش یافته است.

در قرارداد نیمار بند فسخ قرارداد وجود ندارد و در درجه اول باید شرایط جدایی او بررسی شود. وضعیت خرید نیمار بسیار پیچیده خواهد بود اما روابط نیمار و رونالدو بسیار مثبت است. عکس یادگاری و برخورد گرم این دو بازیکن در مراسم سالانه فیفا و بازی یک شانزدهم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو دلایلی است که این نشریه معتبر در پایان گزارشش به آن برای انتقال ستاره برزیلی به مادرید اشاره کرده است.

رئال مادرید رونالدو نیمار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر