کد خبر: 619580 A

بازی برابر رئال مادرید فرصت مناسبی برای انتقام دو ستاره جوان خواهد بود تا ناکامی و حسرت چند سال گذشته را به پایان برسانند.

به گزارش ایلنا و به نقل از مارکا، باید آندرس اینیستا روز یکشنبه در ترکیب بارسلونا مقابل رئال مادرید قرار نگیرد تا آن زمان پشت سر لوئیز سوارز و لیونل مسی در خط حمله شانس حضور عثمان دمبله و فیلیپ کوتینیو وجود داشته باشد. اگر این دو بازیکن که بارسلونا هزینه زیادی برای جذب شان پرداخت کرده است در ترکیب جای داشته باشند پس اولین الکلاسیکو را تجربه می‌کنند.

در بازی رفت دمبله با مصدومیت شدیدی که داشت سفر به استادیوم سانتیاگو برنابئو را از دست داده بود و کوتینیو هم آن زمان در لیورپول حضور داشت. در واقع بازی رفت که با نتیجه ۳ بر صفر به سود بارسلونا تمام شده بود قدم بزرگی برای قهرمان بلوگرانا بود و بعید نیست اگر این دیدار برای آنها کمتر مورد توجه قرار بگیرد.

با این حال روزمه فوق العاده‌ای خواهد بود که این دو بازیکن در الکلاسیکو حضور داشته باشند و توانایی‌هایشان را به نمایش بگذارند. هر دوی این بازیکنان تقابل با رئال مادرید را تجربه کرده‌اند.

کوتینیو زمانی که با قرارداد قرضی در اسپانیول حضور داشت با نتیجه ۵ بر صفر از رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو شکست خورده بود. این تنها تقابل این بازیکن برزیلی با کهکشانی‌ها نیست. فیلیپ به همراه لیورپول در مرحله گروهی ۲۰۱۴/۱۵ یک بر صفر و ۳ بر صفر دو شکست را متحمل شده بود.

عثمان دمبله هم دو بار برابر رئال مادرید قرار گرفته اما ضمن شکست نخوردن برابر این تیم طعم پیروزی را هم نچشیده است. او در فصل گذشته مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا دو تساوی دو بر دو برابر لوس بلانکوس را تجربه کرد.

 

بارسلونا رئال مادرید کوتینیو دمبله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر