کد خبر: 619377 A

پتانسیل راهیابی به یک چهارم نهایی آسیا را داریم

هافبک تاثیرگذار استقلال تهران درباره وضعیت تمدید قراردادش و بازی با ذوب آهن در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، امید ابراهیمی یکی از بهترین بازیکنان استقلال در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر بود او امسال توانست با ارائه بازی‌های خوب استقلال را قهرمان جام حذفی کند. با ابراهیمی درخصوص کسب عنوان قهرمانی بحث مذاکرات با استقلال برای فصل آینده و همچنین تمدید قرارداد شفر و همچنین بازی مقابل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا صحبت کردیم.

*برد خوبی را مقابل خونه به خونه به دست آوردید

خدا را شکر توانستیم در یک بازی حساس و مهم به پیروزی برسیم و عنوان قهرمانی را کسب کنیم. قبل از بازی می‌دانستیم. یک دیدار سخت را در پیش خواهیم داشت. مربیان هم با ما صحبت کرده بودند که حریف را دست کم نگیریم.

*تیم خونه به خونه را چطور دیدید؟

تیم خونه به خونه امسال توانست عملکرد خوبی در لیگ یک داشته باشد. آنها تا لحظه آخر مدعی صعود به لیگ برتر بودند اما با بدشانسی نتوانستند لیگ برتری شوند.

*در خصوص اتفاقات بعد از اهدای جام صحبت کن.

در زمان اهدای جام همه چیز خوب بود. اما به یکباره همه چیز به هم ریخت و آدم‌های متفرقه زیادی به داخل زمین ریختند امیدوارم دیگر از این اتفاقات نیفتد.

*افتخاری در مصاحبه‌ای اعلام کرد که فصل آینده در استقلال خواهی ماند. حتی اعلام کرد که مذاکرات اولیه را هم انجام داده است.

ما هنوز هیچ مذاکره‌ای با هم نکرده‌ایم و همه چیز پس از پایان دیدار مقابل ذوب آهن خواهد بود. این بازی برای ما خیلی حساس است و تمام تمرکزم روی این دو بازی است. باید تلاش کنیم که در این بازی به موفقیت برسیم البته من اولویتم استقلال خواهد بود و اگر شرایط فراهم باشد باز هم در خدمت این تیم و هوادارانش خواهم بود.

*در خصوص بازی مقابل ذوب آهن صحبت کردید. ارزیابی‌ شما از بازی چیست؟

بازی سختی مقابل این تیم در پیش داریم. آنها یکی از بهترین تیم‌های ایران در نیم فصل دوم بوده‌اند از شانس بد ما دو تیم ایرانی در این مرحله به هم خوردند باید تلاش کنیم بتوانیم در مجموع به برتری رسیده و به جمع هشت تیم برتری راه پیدا کنیم.

*شفر قراردادش را با استقلال تمدید کرد.

شفر در نیم فصل دوم توانست نتایج خوبی را با استقلال کسب کند او رابطه خوبی با بازیکنان دارد و در فصل آینده یکی از مدعیان برای عنوان قهرمانی باشیم.

*فکر می‌کنی استقلال بتواند در فصل آینده با این تیم در آسیا مدعی باشد؟

قطعا تیم ما پتانسیل رسیدن به مرحله بالاتر را دارد فقط نیاز به کمی هماهنگی و تلاش بیشتر داریم که بتوانیم به موفقیت‌های بالاتر برسیم.

استقلال امید ابراهیمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر