کد خبر: 618497 A

نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا

رئال مادرید به لطف برتری در بازی رفت، با تساوی 2 بر 2 که امشب مقابل بایرن به دست آورد، راهی فینال شد.

به گزارش ایلنا، در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم های رئال مادرید و بایرن مونیخ  مقابل هم قرار گرفتند. شاگردان زیدان که بازی رفت را 2 بر یک پیروز شده بودند در این بازی هم توانستند با یک تساوی با ارزش، در مجموع با برتری 4 بر 3 در دو بازی رفت و برگشت به عنوان نخستین تیم به فینال صعود کنند.

گزارش زنده این بازی را در ادامه مشاهده می‌کنید:

 

دقیقه 89: در دقایق پایانی بایرنی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری انجام دادند و چند موقعیت خوب هم برای زدن گل سوم داشتند اما هیچ یک از آنها تبدیل به گل نشد.

دقیقه 80: ضربه سر مولر روی ارسال آلابا به سمت دروازه رئال زده شد که این توپ را ناواس راهی کرنر کرد.

دقیقه 74: واکنش عالی ناواس رئال را در بازی نگه داشت. دفع ناقص مدافع رئال باعث شد توپ در شش قدم به تولیسو برسد، که شوت محکم این بازیکن از فاصله نزدیک را ناواس به خوبی دفع کرد.

خامس

GOOOAL: خامس روی توپ برگشتی که خودش به سمت دروازه رئال زده بود، صاحب موقعیت شد و از زاویه بسته این توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه 60:بایرن که برای جبران گل جلو کشیده بود دوبار  پیاپی دروازه ناواس را تهدید کرد.ابتدا ضربه هوملز توسط ناواس دفع شد و در برگشت شوت تولیسو با برخورد به مدافعان پرتعداد رئال مادرید دور شد.

دقیقه 54: بهترین موقعیت رئال برای رسیدن به گل سوم توسط رونالدو از دست رفت.رونالدو که روی پاس مارسلو درون محوطه جریمه صاحب توپ شده بود،شوتش را به بالای دروازه اولرایش زد.

دقیقه 53:شوت کات دار مودریچ به شکلی خطرناکی از کنار دروازه بایرن مونیخ عبور کرد.

دقیقه 52: باز هم درگیری لواندوفسکی و راموس مهاجم بایرن را نقش بر زمین کرد که در این صحنه هم داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

دقیقه 51: شوت محکم آلابا که با برخورد به بازیکنان رئال، تغییر جهت داده بود را ناواس با واکنش استثنایی خود به کرنر فرستاد.

بنزما

GOOOAL: هنوز چند ثانیه ای از آغاز نیمه دوم نگذشته بود که پاس عقب مدافع بایرن با اشتباه عجیب اولرایش به بنزما رسید و این بازیکن دروازه خالی را باز کرد تا رئال مادرید 2 بر یک پیش بیافتد.

دقیقه 45:ارسال کیمیچ با برخورد به مارسلو به لواندوفسکی رسید اما ضربه مهاجم بایرن مونیخ راهی کرنر شد. در این صحنه بازیکنان بایرن مونیخ اعتقاد داشتند توپ به دستان مارسلو برخورد کرده، اما چاکر دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه 44: ضربه فنی تولسیو به شکل خطرناکی از کنار دروازه ناواس به بیرون رفت.

دقیقه 39: شوت پای چپ رونالدو از زاویه بسته را اولرایش راهی کرنر کرد در ادامه ارسال آسنسیو از روی نقطه کرنر با ضربه سر راموس به کناره دروازه برخورد کرد و راهی اوت شد.

رئال-مادرید-بایرن

دقیقه 33: موقعیت تک به تک برای لواندوسکی با واکنش خوب ناواس دفع شد و در برگشت خامس دروازه خالی را به بیرون زد.

دقیقه 32: پاس در عرض ریبری درون محوطه جریمه به مولر رسید اما ضربه آرام این بازیکن را ناواس به راحتی در اختیار گرفت.

دقیقه 27: موقعیت عالی برای رئال مادرید به دست آمد اما تعلل بیش از حد مارسلو، تنها یک کرنر را برای این تیم به همراه داشت. 

دقیقه 17: لواندوفسکی در برخورد با سرخیو راموس تعادلش را درون محوطه جریمه از دست داد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

GOOOAL: دقیقه 11 ارسال دیدنی مارسلو از سمت چپ در تیر دوم به بنزما رسید و این بازیکن با ضربه سر خود دروازه بایرن را باز کرد.

دقیقه 06: فرار بنزما از سمت راست و پاس رو به عقب برای رونالدو، با برخورد به مدافع بایرن به بیرون رفت.

کیمیچ

GOOOAL: همچون دیدار رفت بایرن بازی را بهتر آغاز کرد و در همان ابتدای کار روی اشتباه راموس، این کیمیچ بود که دروازه ناواس را باز کرد و در دقیقه 3 بایرن را یک بر صفر پیش انداخت.

 

بازی دو تیم از ساعت 23:15 و در استادیوم سانتیاگو برنابئو با قضاوت آقای جونیت چاکر داور سرشناس ترکیه ای آغاز شد.

ترکیب رئال مادرید:

 ناواس، مارسلو، واران، راموس، وارکز، کروس، مودریچ، کواچیچ(72- کاسیمیرو)، آسنسیو(ناچو 88) ، بنزما(72- بیل) و رونالدو

ترکیب بایرن مونیخ:

اولرایش، سوله، هوملس، تیاگو، ریبری، لواندوفسکی، خامس(84- مارتینز)، تولیسو(75- واگنر)، مولر، آلابا، کیمیش

بایرن مونیخ رئال مادرید نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر