کد خبر: 618482 A

با نزدیک شدن به آغاز نقل و انتقالات تابستانی گمانه زنی‌هایی مبنی بر انتقال نیمار به رئال مادرید وجود دارد که بازیکن پیشین این تیم چنین انتقالی را غیرممکن می‌بیند.

به گزارش ایلنا، رونالدو نازاریو به کادناسر گفت: من درباره رئال مادرید و نیمار بسیار شنیده‌ام اما در واقع به خدمت گرفتن او بسیار سخت است. پاری سن ژرمن برای خرید او از بارسلونا رقم بسیار زیادی را پرداخت کرد و رئال مادرید مسیر بسیار پیچیده‌ای برای قرارداد امضا کردن با او خواهد داشت؛ از نظر من این غیرممکن است. شاید چند سال دیگر این اتفاق بیفتد چون او بسیار جوان است اما در حال حاضر امکان پذیر نیست. 

او ادامه داد: به نظرم او در پاریس به خوبی کار می‌کند و او به دنبال تغییر به این شهر رفت و می‌دانست اتفاقات زیادی رخ می‌‌دهد. 

مهاجم سابق رئال مادرید همچنین درباره عملکرد کریم بنزما صحبت کرد: بنزما شانس ندارد، او تلاش می‌کند تا چیزهای زیادی را انجام دهد، اما او موفق نیست. همه برای او خوشحالیم اما این را می‌دانیم که در هر لحظه امکان داردفلورنتینو پرز کار شگفت انگیزی انجام بدهد.

آندرس اینیستا به عنوان یکی از بهترین‌های فوتبال اسپانیا هرگز موفق به کسب توپ طلا نشد: او سزاوار این عنوان بود اما به آن نیاز ندارد. اینیستا یک رکورد باور نکردنی دارد، او بهترین بازیکن تاریخ اسپانیا است. از کیفیت او، فوتبال و سخاوت او تشکر می‌کنم.

نیمار اینیستا رونالدو نازاریو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر