کد خبر: 618244 A

دژاگه فقط 14 دقیقه برای ناتینگهام فارست به میدان رفت.

 

به گزارش ایلنا، تنها چند روز از سر و صدای به پا شده از انتقال اشکان به ناتینگهام فارست نگذشته بود که بازی با فولام در هفته سی‌ام چمپیونشیپ فرا رسید. یک بازی دراماتیک برای دژاگه، حضور در ورزشگاه کریون کاتج و ملاقات با هواداران فولام که چند فصل قبل اشکان بازیکن محبوب‌شان بود. دژاگه روی نیمکت نشست و البته مترصد فرصتی بود تا وارد زمین شود. فرصتی 14 دقیقه‌ای که آیتور کارانکا در اختیار کاپیتان تیم ملی ایران قرار داد تا خودی نشان بدهد. اشکان جانشین گوئدیورا شد اما نتوانست مانع شکست 2 بر صفر ناتینگهام فارست شود.

چند روز بعد از این حضور کوتاه، خبری از انگلیس مخابره شد با این مضمون که دژاگه آسیب دیده و 8 هفته دور از فوتبال خواهد بود. خبر تلخ بود و البته به طرز عجیبی ناراحت کننده. بخت اشکان که امیدوار شده بود با حضور در چمپیونشیپ خود را آماده بازی در جام جهانی کند، کمتر شد تا همه از غیبت او در ترکیب تیم ملی ایران صحبت کنند. غیبتی که کارلوس کی روش را بیشتر از همه نگران کرد تا او تمرینات ویژه‌ای برای دژاگه در نظر بگیرد. حالا 15 هفته از نخستین و آخرین حضور اشکان در ترکیب ناتینگهام فارست می‌گذرد و هنوز دژاگه نه تنها به ترکیب این تیم برنگشته بلکه در تمرین گروهی نیز شرکت نکرده است. آن هم در شرایطی که تنها یک هفته به پایان فصل باقی مانده و ناتینگهام فارست در هفته چهل و ششم – 16 اردیبهشت - باید در خانه بولتون به مصاف این تیم برود.

دژاگه دیگر فرصتی برای بازی در ترکیب ناتینگهام فارست ندارد و فقط باید تمرکز روی بازگشت به بهترین سطح آمادگی و حضور در جام جهانی کند. اتفاقی که درصد وقوع آن نه بالا است و نه پایین. پاسخ این سوال را فقط کی روش می‌داند. بنابراین نیاز به زمان است تا ببینیم آیا کی روش رای به حضور دژاگه در روسیه می‌دهد یا نه؟ البته آن هم فقط با انجام یک بازی 14 دقیقه‌ای در طول فصل و سپس مصدومیتی که کاپیتان را به خانه تبعید کرده است.

اشکان دژاگه ناتینگهام فارست انگلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر