کد خبر: 616959 A

بازیکنان برتر هفته سی‌ام در تیم منتخب قرار گرفتند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هفته‌ سی‌ام و پایانی رقابت‌های لیگ برتر هم انجام شد تا پرونده فصل هفدهم فوتبال کشورمان هم بسته شود و در این میان در هفته پایانی مطابق معمول هر هفته بازیکنانی بودند که عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشتند و توانستند در تیم منتخب هفته قرار بگیرند.

دروازه‌بان: حامد فلاح‌زاده (سایپا)

01035113

عملکرد خیره‌کننده‌ای داشت و بارها با سوپر واکنش‌های خود در جریان دیدار با پیکان مانع فروپاشی دروازه تیمش شد و به حق می‌توان گفت دایی و شاگردانش این 3 امتیاز را بیش از هر بازیکن دیگری مدیون اون هستند. خود دایی هم در نشست خبری به این موضوع اشاره کرد.

 

مدافع راست: وریا غفوری (استقلال تهران)

مثل همیشه ستاره تیمش در دفاع و حمله بود و پاس تک گل بازی را هم به تیام داد تا او با استفاده از فرصت طلبی خودش بتواند 3 امتیاز برای استقلال به ارمغان بیاورد.

 

مدافع: پژمان منتظری (استقلال تهران)

تجربه بالای منتظری این روزها برای استقلال کیمیاست و او توانسته به خوبی خط دفاع تیمش را رهبری کند و در بازی با سپاهان هم عملکرد خوبی مقابل حملات حریف داشت و کمتر اجازه خودنمایی به حریف دادند.

 

مدافع: محسن بنگر (نفت تهران)

در برابر حملات بی امان ذوبی‌ها به خوبی ایستادگی کرد و بارها با واکنش های به موقع خطر را از جلوی دروازه تیمش دفع کرد که یکی دو صحنه در حد خریدن گل برای تیمش بود.

 

مدافع: مسعود ابراهیم‌زاده (صنعت نفت)

1396062415193222811932004

عملکرد خوبی در ترکیب تیمش داشت و یک پاس گل هم داد تا بازی خوبش را تکمیل کند، هرچند تیمش پیروز میدان نشد.

 

هافبک دفاعی: کمال کامیابی‌نیا (پرسپولیس)

بازی خوب و روانی انجام داد و به خوبی مرکز زمین را کنترل کرد و گلی هم که زد به نوعی تکمیل کننده بازی خوبش در جشن قهرمانی پرسپولیس بود.

 

هافبک میانی: احسان پهلوان (تراکتورسازی)

بازی خوب و منطقی از خودش به نمایش گذاشت و تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند تا تراکتورسازان فصل تلخ را با پیروزی تمام کنند.

 

هافبک میانی: بختیار رحمانی (ذوب آهن)

01281308

روز خوبی مقابل نفت تهران داشت و بارها با حرکات خودش خط دفاع حریف را آزار داد و پاس گل استادانه‌اش به کی‌روش استنلی هم زمینه پیروزی و کسب نایب قهرمانی تیمش را فراهم کرد.

 

مهاجم: حامد پاکدل (صنعت نفت)

 2 گل از 3 گل تیمش را زد هرچند که این گلها منجر به پیروزی صنعت نفت نشد ولی کار خوب پاکدل در این بازی انکار ناپذیر است.

 

مهاجم: کی‌روش استنلی (ذوب‌آهن)

در روزی که خط دفاع و دروازه‌بان نفت موقعیت‌های زیادی از شاگردان قلعه‌نویی گرفتند، یک مهاجم فرصت طلب مثل کی‌روش توانست از فرصت استفاده کرده و تک گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رسانده و نایب قهرمانی را به ارمغان بیاورد.

 

مهاجم: مامه تیام (استقلال)

tym_1

سپاهان آمده بود تا لیگ را در خانه و در بازی حیثیتی مقابل استقلال با پیروزی تمام کند و آبی‌پوشان برای حفظ جایگاه 3 امتیاز را می‌خواستند و در این راه تیام تک گل پیروزی بخش آبی‌ها را به ثمر رساند.

لیگ برتر فوتبال تیم منتخب لیگ برتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر