کد خبر: 616948 A

دروازه‌بان پرسپولیس عقیده دارد بازیکنان باید با تمدید قرارداد با این تیم قهرمانی دیگری به هواداران هدیه دهند.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علیرضا بیرانوند در خصوص قهرمانی پرسپولیس اظهار داشت: خداراشکر قهرمان شدیم. خیلی خوشحالم. از ته قلب قلبم خوشحالم و لذت میبرم. دبل قهرمانی در ایران برای پرسپولیس خیلی سخت است،  خیلی تلاش می کنند اجازه ندهند رو به جلو حرکت کند. تیم پرسپولیس چقدر با حاشیه ها جنگید تا دبل قهرمانی و سوپر کاپ را به دست آورد. فکر کنم یک هتریک قهرمانی داریم که آن تمدید بچه هاست که می شود هتریک قهرمانی برای هواداران.

وی با تمجید از بازیکنان جوان تیم گفت: حمید رضا طاهرخانی در این سن 3 قهرمانی به دست آورد. طاهرخانی بازیکن خیلی خوبی است و برانکو خیلی به او اعتقاد دارد و اگر دیدید بازی به او نرسید چون می خواستیم بازی را با برد خاتمه دهیم. امیدوارم روزی برسد که 100 هزار نفر طاهرخانی را تشویق کنند؛ مخصوصا علوان زاده بازیکن خوزستانی، تکنیکی و خوش آتیه.

دروازبان پرسپولیس ادامه داد: من امروز یک صحنه از آقای برانکو دیدم خیلی خوشحال شدم و لذت بردم. وقتی مسلمان را وارد زمین کرد چون محسن واقعا برای ما زحمت کشیده  و از برانکو تشکر می کنم که در آخرین بازی او را بازی داد تا ناراحت نباشد و پاس گلش را بدهد. به او تبریک می گویم و هواداران بدانند برانکو خیلی مسلمان را دوست دارد و او باید تلاش کند که بار دیگر مسلمان قبلی شود.

وی همچنین گفت: صددرصد باید بمانند. اگر میخواهند در ایران بمانند که بمانند اما اگر نمی خواهند در ایران بازی کنند باید بازهم شرایط پرسپولیس را درک کنند و بدانند نقل و انتقالات بسته است و باید از هواداران اجازه بگیرند. همین هواداران هستند که به ما روحیه می دهند و دیدید که سنگ تمام گذاشتند.

پرسپولیس لیگ برتر فوتبال علیرضا بیرانوند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر