کد خبر: 616923 A

سرمربی نفت تهران از عملکرد تیمش مقابل ذوب آهن راضی است.

به گزارش ایلنا، هومن افاضلی در نشست خبری پس از دیدار نفت تهران مقابل ذوب‌آهن اظهار داشت: امروز فوتبال ما بد نبود. ذوب آهن بهتر بازی کرد و به همین دلیل نشان داد تیم دوم لیگ است. همچنین بازی تیم ما شبهه‌ای در سلامت این مسابقه باقی نگذاشت. تیم ما با دو مصدوم مواجه شد و این مسئله باعث سوختن دو تعویض‌مان شد. به هر حال بازی خوبی برای تماشاگران بود.

وی افزود: هر دو تیم فوتبال خوبی ارائه کردند. باید به قلعه‌نویی بابت تیم فوق‌العاده‌ای که ساخته، تبریک بگویم. همچنین به سعید آذری هم تبریک می‌گویم که در کارش فوق‌العاده است. همه مدیران خوب هستند، اما او از سایرین متفاوت است.

سرمربی نفت ادامه داد: تیم ما امسال در شرایط سختی قرار داشت. من در 17، 18 سالی که مربیگری می‌کنم، باید بگویم که امسال سخت‌ترین سال مربیگری‌ام را تجربه کردم. در صبای قم که بودم، دو سوم امتیازاتش این تیم با من بود. در نفت هم می‌گفتم که اوضاع بهتر می‌شود، اما به دلیل مسائل مدیریتی مشکلاتی به وجود آمد و بازیکنانم خیلی اذیت شدند.

افاضلی عنوان کرد: تیم نفت امسال 3 مالک و 6 سرمربی داشت که شرایط در چنین مواردی آسان نیست. تیم ما با استرس زیادی بسته شد. در نیم فصل همه تیم‌ها خودشان را تقویت کردند، اما تیم ما ریزش داشت و تضعیف شدیم. به نظرم بازیکنان باغیرت بازی کردند. برای تیمی که در بازی قبلی تکلیف سقوطش مشخص شده، بازی امروز خوب بود. امیدوارم نفت در آینده راه تیم‌های پاس، صبا و راه‌آهن را نرود. تهران 17، 18 میلیون نفر جمعیت دارد و توقع می‌رود که مسئولان شهری بیشتر به فکر نفت باشند، چون این تیم برای تهران است.

وی گفت: نفت مثل بیماری بود که سطح هوشیاری‌اش روی 5 بود و ما آن را به 12 رساندیم و فکر کردیم که خوب می‌شود، اما دارو نرسید و فوت کرد. امیدوارم شرایطی که اینجا وجود داشت، برای هیچ مربی رخ ندهد.

سرمربی نفت تصریح کرد: بازیکنانم امیدوار بودند که پول برسد، اما می‌دیدند که برخی به محل تمرین می‌آیند و حتی توپ را جمع می‌کنند. طلب‌ها پرداخت نشد و بحران و سایر مسائل وجود داشت. کادر فنی 14، 15 ساعت در طول روز کار می‌کردند، اما وقتی به دنبال این مسائل هستید، به سایر مسائل نمی‌رسید. تلاش زیادی از سوی بازیکنان و کادر فنی شد؛ اما این دستمزد بچه‌های ما این نبود.

 

نفت تهران هومن افاضلی‌ ذوب اهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر