کد خبر: 616922 A

سرمربی پیکان به تصمیمات داور بازی تیمش مقابل سایپا معترض است.

به گزارش ایلنا، مجید جلالی بعد از شکست دو بر یک تیمش مقابل پیکان گفت: گاهی اوقات می‌بینید که شما همه کار کرده‌اید ولی زمین و زمان علیه شما هستند. کمتر دیده‌ام مثل امروز بالای ده موقعیت گل داشته باشید و نتیجه نگیرید. دروازه‌بان سایپا روز فوق العاده‌ای داشت.

وی ادامه داد:آنها کلا یک موقعیت داشتند که همان هم گل نشد. یک اوت دستی انداختند، پنج بازیکن من به هوا پریدند و در نهایت گل شد و یک پنالتی هم داور گرفت که نمی‌دانم چرا پنالتی گرفت. ما همان جایگاه سال قبل را بدست آوردیم ولی با این تفاوت که پارسال دهم بودیم و سه بازی آخر را بردیم ولی امسال در کورس بودیم ولی از چهار بازی آخر یک امتیاز گرفتیم.

جلالی با تمجید از عملکرد شاگردانش گفت: من به کارم افتخار می‌کنم. شما جوانان ما را امروز دیدید. آنها مثل الماس هستند. افتخار می‌کنم با اخلاق‌ترین تیم را داشتم. بدون حاشیه و حتی یک درگیری در تمرین. لازم است از بازیکنانم تشکر کنم.

وی در پایان درباره داوری این دیدار گفت: من وقتی به داور اعتماد داشته باشم، اشتباهاتش برای قابل قبول‌تر خواهد شد. وسط بازی داور به من گفت که اگر اشتباهی کنم سهوی است و به او گفتم حتما همینگونه است ولی شما پنالتی اعلام شده علیه ما را ببینید. ما در رقابت سهمیه بودیم ولی از شانس با تیم‌هایی بازی داشتیم که یه در جنگ سهمیه بودند و یا برای سقوط نکردن بازی می‌کردند ولی رقبای ما با تیم قهرمان و یا تیم‌های سقوط کرده بازی داشتند. امروز داور یک خطای اشتباه گرفت و همان توپ تبدیل به یک پنالتی اشتباه شد. در کل فکر می کنم کار ما بد نبوده است و اگر مدیران پیکان به دنبال چیزی فراتر از این هستند، باید فکر و ایده جدیدی بدهند. تیم ما امسال خیلی خوب بود و امیدوارم سال بعد بهتر هم شود.

سایپا مجید جلالی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر