کد خبر: 616749 A

آزمون نهایی شفر فرا رسید

سرمربی استقلال تهران پس از هفته‎‌ها تصمیم گیری درباره آرایش شاگردان در بازی‌‎های لیگ برتر، امروز مقابل همشهری رقیبش در کورس نایب قهرمانی به میدان خواهد رفت.

به گزارش ایلنا، استقلال تهران از ساعت 17 در چارچوب بازی‌های پایانی لیگ هفدهم امروز در ورزشگاه نقش جهان یک امتیاز کمتر از ذوب آهن اصفهان رده دومی برابر همشهری رقیبش، سپاهان، قرار می‌گیرد. آبی‌های تهرانی که با صعود به فینال جام حذفی برای رسیدن به سهمیه آسیایی شانس دارند، برای کسب عنوان نایب قهرمانی مقابل تیمی به میدان می‌روند که همیشه مدعی قهرمانی بوده و این فصل هم با این امید مسابقات را آغاز کرد اما سلسله نتایج آنها در سی و سه هفته گذشته لیگ برتر به نحوی پیش رفت که در خوشبینانه ترین حالت با شکست استقلال بتوانند با رتبه یازدهم این دوره از مسابقات را به پایان ببرند.

استقلال در مصاف با سپاهان برای کسب بهترین رتبه‌اش با وجود قهرمانی پرسپولیس تنها به سه امتیاز این بازی نیاز دارد تا وینفرد شفر آخرین آزمون لیگ برتری‌اش در این فصل را با کسب پیروزی در بازی خارج از خانه به پایان برساند. در این دیدار برای استقلال داریوش شجاعیان به دلیل محرومیت و سه کارته بودن حضور ندارد.

استقلال با سنگربان کهنه کارش لیگ را به پایان می‌رساند. کمتر از یک هفته دیگر آبی‌های جام حذفی را پیش رو دارند و شفر این بار قصد دارد سیدحسین حسینی را به عنوان سنگربان در بازی مقابل خونه به خونه به کار بگیرد. در خط دفاعی وریا غفوری، پژمان منتظری، امید نورافکن و آرمین سهرابیان قرار می‌گیرند.

استفاده از روزبه چشمی در کنار امید ابراهیمی حضور خسرو حیدری و سرور جپارف در کناره‌های خط میانی از جزئیات ترکیب استقلال برابر سپاهان خواهد بود. مامه تیام و فرشید اسماعیلی در کنار هم دو مهاجم استقلال خواهند بود.

بنابراین ترکیب  استقلال مقابل سپاهان به شرح زیر است:

مهدی رحمتی، پژمان منتظری، آرمین سهرابیان، وریا غفوری، امید نورافکن، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، سرور جپارف، فرشید اسماعیلی و مامه بابا تیام

استقلال تهران سپاهان اصفهان وینفرد شفر هفته سی و چهارم لیگ برتر فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر