کد خبر: 615188 A

سیدحسین حسینی: سیاست ندارم و دورویی بلد نیستم

دروازه بان جوان و ملی‌پوش استقلال بعد از دریافت دو گل از پیکان در شرایط روحی خاصی قرار گرفت تا خداحافظی خود را به شکلی عجیبی اعلام کند.

به گزارش ایلنا، سیدحسین حسینی، دروازه بان موفق استقلال در این فصل که اکنون رکوردار بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود، بعد از بازگشت به ترکیب این تیم در بازی مقابل پیکان دو گل دریافت کرد تا مورد هجمه قرار گیرد.

او بعد از این بازی و در حالی که هواداران این تیم در خوشحالی برد نوستالژیک و 10 نفره خود به سر می‌برند با برشمردن مشکلاتی که پشت سر گذاشته، در اکانت رسمی‌اش به نظر از این تیم خداحافظی کرده است: روح و روان من داغون شده توی این ١ سال همش با فشار و استرس درون دروازه می ایستم کاری با من کردن که هر بازی استرس گل خوردن دارم یه ١٪؜ ارامش ندارم... خیلی از رسانه ها بخاطر نزدیکی جام جهانی و اینکه من و از تیم ملی دور کنن دست به هر کاری میزنن...(نگذارید اسمتون رو فاش کنم) من یه جوونم که عاشق استقلالم مگه هیچوقت نباید گل بخورم؟؟؟؟؟؟؟مگه دروازبان های دیگه لیگ گل نمی خورن رکوردو کلین شیت برا خودتون تو این مدت عصبانی و افسرده شدم دیگه نمیتونم هم با هوادارای رقیب بجنگم هم بعضی از هوادارای خودی انقدرم سیاست ندارم که بخوام با ریا و دورویی کار خودمو پیش ببرم...

اقای شفر دست شما رو می بوسم که از روز اول حامی من بودی خداحافظ

photo_2018-04-22_22-14-47

 

استقلال تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش مهدی رحمتی سیدحسین حسینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر