کد خبر: 615181 A

سرمربی سپاهان به قضاوت بازی تیمش مقابل استقلال خوزستان اعتراض داشت.

به گزارش ایلنا، منصور ابراهیم‌زاده پس از شکست 3 بر  2 تیمش برابر استقلال خوزستان اظهار داشت: دو تیم به سقوط فکر نمی‌کردند و با توجه به نتایج به دست آمده هم سقوط دو تیم را تهدید نمی‌کند. شروع خوبی داشتیم اما در ادامه بازی اشتباهات جبران‌ناپذیری انجام دادیم.

وی ادامه داد: موقعیت‌های خوبی در این بازی داشتیم ولی نتوانستیم نهایت استفاده را ببریم. به تیم استقلال خوزستان تبریک می‌گویم که در رقابت‌های لیگ برتر ماندگار شد. امروز تیم ویسی تیم خوبی بود و به خوبی بازیکنان ما را تحت تأثیر قرار دادند. از امروز به فکر بازی استقلال تهران هستیم  ما تا آخر لیگ برای ارتقای جایگاه خودمان تلاش خواهیم کرد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان در مورد شرایط جوی اهواز هم گفت: شرایط آب و هوایی امروز خوب بود ولی جهت باد در نیمه دوم به نفع تیم حریف بود.

ابراهیم‌زاده در پایان ضمن انتقاد از داوری این بازی اظهار داشت: آقای زاهدی داور این بازی در طول فصل چهار بار برای ما داوری کردند و ما در طی این چهار دیدار باخته بودیم. نیمه اول در یک صحنه می‌بایست آوانتاژ می‌داد و در چند صحنه بازی را خواباند. داوران می‌توانند در جایی به تیم‌ها آموزش دهند و به سرعت تیم و بازی کمک کنند.

استقلال خوزستان سپاهان منصور ابراهیم زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر