کد خبر: 615169 A

دو سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم

مهاجم پرسپولیس به شدت از داوری بازی تیمش مقابل ذوب آهن عصبانی است.

به گزارش ایلنا، علی علیپور در پایان دیدار پرسپولیس و ذوب آهن در جمع خبرنگاران گفت: ما هر چه ضربه می خوریم همه اش از داوری است. توپی که فرشاد احمدزاده ارسال کرده به دست بازیکن حریف برخورد می کند و جالب است که او دست روی سینه صادق محرمی می گذارد و پرتش می کند. جالب است همان توپ به کرنر می رود و گل ذوب آهن می شود. ما دیگر باید چکار کنیم؟ در بازی مقابل پارس جنوبی هم خورشیدی آنطوری قضاوت می کند و این داور هم اینطور. این ها شرایط را بدتر می کند.

خبرنگاران از علیپور درباره تمدید قراردادش پرسیدند که او اینطور جواب داد: تمدید چه کنم؟ نمی توانم که قراردادم را 20 ساله کنم، دو سال دیگر قرارداد با این تیم دارم خب می مانم دیگر و همه دنبال بهانه هستند. من پرسپولیسی هستم و پرسپولیسی می مانم. دیگر اینکه پیشنهاد دارم یا نه را نمی دانم و باید از باشگاه سوال کنید و اگر هم پیشنهادی باشد باید با باشگاه پرسپولیس صحبت شود.

از علیپور سوال می شود که آیا در جریان درخواست برانکو از بازیکنان پرسپولیس و تمدید آنها است که او پاسخ می دهد: من اطلاعی در این زمینه ندارم؛ امیدوارم همه بچه ها تمدید کنند تا باتوجه به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات پرسپولیس به مشکل نخورد.

مهاجم گلزن پرسپولیس در رابطه با آقای گلی اش در این فصل هم می گوید: همیشه گفتم که گلزنی من تلاش همه بچه ها بوده، همه دست به دست هم دادند تا من به این عنوان برسم و از زحمات آنها تشکر می کنم. در آخر هم از هواداران پرسپولیس تشکر می کنم که همیشه پشت تیم بوده اند.

پرسپولیس ذوب آهن علی علیپور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر