کد خبر: 615162 A

سرمربی فولاد به علی کریمی بابت ماندن تیمش در لیگ برتر تبریک گفت.

به گزارش ایلنا، سیروس پورموسوی در پایان دیدار تیمش مقابل سپیدرود در نشست خبری گفت: به کریمی تبریک می‌گویم که با مشکلات مالی زیاد توانستند سهمیه را حفظ کنند. کریمی و کادر فنی و بازیکنانش بسیار زحمت کشیدند؛ البته باید به هواداران رشتی نمره 20 داد. با این شرایط من خودم دوست داشتم بازی کنم. در مجموع بازی خوبی بود.

وی ادامه داد: به نظرم ما می‌توانستیم با پیروزی در این مسابقه به کسب سهمیه امیدوار باشیم هرچند بسیار سخت بود. ابتدا برای سهمیه خودمان می‌جنگیدیم، اما در نهایت خوشحالم که شاهد فوتبال پاک بودیم و امیدوارم تیم‌هایی در لیگ بمانند که شایستگی دارند.

پورموسوی با تمجید از علکرد حریف خود اظهار داشت: سپیدرود خیلی خوب بازی کرد. ما در چمن مصنوعی حتی تمرین هم نکرده بودیم. حریف در نیمه اول اجازه خودنمایی به ما نداد، اما انگیزه در دو تیم زیاد بود. نسبت به بازی قبل حدود 5 تغییر داشتیم و برخی‌ها بعد از مدت‌ها در ترکیب قرار گرفتند. در نیمه دوم شرایط بازی ما بهتر شد.

سرمربی فولاد در واکنش به این سوال که چرا آرش افشین در ترکیب تیمش جایی ندارد، خاطر نشان کرد: آرش دو ماه از تمرینات دور بود. وقتی برگشت شرایط تیم به گونه‌ای بود که نمی‌توانستیم به بازیکنی که بیرون است بازی بدهیم. در نیم فصل دوم اگر قرار بود تنها 10 دقیقه به وی بازی بدهیم نمی‌توانستیم از بازیکنان آکادمی استفاده کنیم.

پورموسوی در پایان گفت: می‌توانستیم امسال سهمیه هم بگیریم. قبل از بازی با استقلال خوزستان دوم بودیم و نتوانستیم شرایط را حفظ کنیم و بعد از چند شکست فرصت را از دست دادیم. تیم ما جوان است و نیاز به زمان دارد. سال آینده کار مان سخت‌تر است چون هواداران از ما انتظار کسب سهمیه دارند. امیدوارم بتوانیم دل هوادارن‌مان را شاد کنیم.

فولاد خوزستان سیروس پورموسوی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر