کد خبر: 615159 A

معاون باشگاه استقلال در مورد شرایط بازی با پیکان و اوضاع باشگاه صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، پندار توفیقی در پایان دیدار با پیکان در خصوص بازی گفت: بازی خوبی بود به هواداران تیم تبریک می‌گویم ان‌شاءالله هفته آخر بازی را ببریم و شرایط طوری شود تا نایب قهرمان شویم. بچه‌ها عزم‌شان را جزم کردند و همه آنها در تلاش هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که جباری اعلام کرده به باشگاه استقلال یک ماه فرصت می‌دهد تا طلب او را بدهند، گفت: من رأی را ندیدم، رأی را ببینم و بعد در مورد آن صحبت می‌کنم. مطمئناً مبالغی که گفته شده است بخش عمده آن طلب سال‌های گذشته بوده است.

معاون باشگاه استقلال در واکنش به این سؤال که جباری گفته هیچ کس احترام من را نگه نداشته است، گفت: استقلال احترامش بزرگ‌تر است ما اندازه چهار بازی به او پول داده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا باشگاه برای فصل آینده به دنبال مذاکره با بازیکنان بوده است یا خیر، گفت: بله، بیکار ننشسته‌ایم مذاکراتی را داشته‌ایم بعد از بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا و دو بازی رفت و برگشت این موضوع را اطلاع‌رسانی خواهیم کرد.

توفیقی در پاسخ به این سؤال که آیا با جباروف تمدید می‌کنید یا خیر، گفت: چه کسی استقلال را رها می‌کند برای جباروف استقلال از لحاظ مالی و شرایط خوب است.

وی در واکنش به این سؤال آیا با شفر تمدید قرارداد خواهید کرد یا خیر، گفت: مطمئناً به دنبال این هستیم که صحبت‌هایی را مطرح کنیم و قرارداد او را تمدید کنیم.

 

استقلال تهران پندار توفیقی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر